16.01.2018
Czwarte miejsce w Suchym Lesie (2007)W niedziele 14 stycznia grupa Orlików Starszych wybrała się na kolejny turniej halowy. Tym razem nasz zespół wziął udział w Red Box Cup w Suchym Lesie. W turnieju wzięło udział 12 mocnych zespół. Poloniści w fazie grupowej trafili na takie zespoły jak: Red Box Suchy Las, Orlik Mosina, Warta Poznań, Red Box Katowice i Unia Swarzędz.
We wszystkich 5 meczach grupowych poloniści zebrali aż 11 punktów co pozwoliło zająć 1 miejsce w grupie. 9W półfinale przyszło nam się mierzyć z Lechem Poznań. Niestety po bardzo dobrym, wyrównanym meczu przegrywamy 2:1. Ostatnim meczem w turnieju dla naszego był mecz o 3 miejsce w całym turnieju. W tym meczu graliśmy z Warta Poznań, czyli kolejny bardzo mocny zespół. Emocje były jeszcze większe jak w półfinale z Lechem. Niestety ponownie przegrywamy 3:2, ale należy dodać ze Polonia dwa razy w tym meczu prowadziła.
Wielka szkoda ze ostatecznie zajmujemy 4 miejsce, lecz sam wynik nie jest najważniejszy.
Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony przy odrobinie szczęścia mogliśmy grać w finale, ale taki już jest sport. Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców!
Polonia zagrała w składzie: O. Pawlak, K. Jankowski, J. Wujek, M. Skrobich, O. Popis, T. Trójnara, M. Możewski, B. Markiewicz.
Najnowsze aktualności
-
27.10.2023
Obóz zimowy - Licheń Stary 2024!
OBÓZ ZIMOWY 2024
Zachęcamy zawodników akademii do udziału w obozie zimowym, który zaplanowano w terminie 19-24 lutego 2024 w Hotel Atut**** w Licheniu Starym! Szczegóły na plakacie, zapraszamy!
-
27.10.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu (28/29.10.2023)
Wczorajszym wygranym 4:2 meczem trampkarzy młodszych Polonii ze Sparks Poznań rozpoczął się ostatni piłkarski weekend w październiku. Nasze zespoły małymi krokami zbliżają się ku końcowy rundy jesiennej. Jeszcze dziś na średzkim stadionie swój mecz rozegrają juniorzy z rocznika 2008, którzy o godzinie 18:30 podejmą Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski (2007).
W sobotę na stadionie CSiR o godz. 12:00 odbędzie się mecz Centralnej Ligi Juniorów: Polonia Środa - Pogoń Szczecin. Pozostałe weekendowe mecze akademii zostaną rozegrane na gminnych boiskach w Topoli i Zielnikach.
-
27.10.2023
Transmisja meczu z Zawiszą
Oczywiście ze spotkania czternastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w sobotę 28 października o godzinie 14:45.
-
25.10.2023
Turniej ligowy w Gnieźnie (2017)
W niedzielę zespół skrzatów rozegrał ostatni zaplanowany na jesień turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN, tym razem w Gnieźnie. Mimo trudnych warunków atmosferycznych zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem. W turnieju wzięły udział zespoły Sparty Sklejki Orzechowo, Mieszka Gniezno, Warty Pyzdry oraz Polonii.
-
25.10.2023
Turniej ligowy we Wrześni (2016)
W sobotę zespół żaków młodszych (rocznik 2016) rozegrał we Wrześni ostatni już jesienny turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN. Rywalami Polonistów były zespoły Victorii Września, Zjednoczonych Września oraz Polanina Strzałkowo.
-
25.10.2023
Gry żaków z Wartą Śrem (2015)
W niedzielę obie grupy żaków starszych miały okazje rozegrać gry kontrolne z rówieśnikami ze Śremu, ich przeciwnikiem była Warta Śrem.
-
25.10.2023
Sparowali z Meblorzem (2013)
W sobotę zespół orlików starszych 2013 II rozegrał wyjazdowy mecz kontrolny z rówieśnikami reprezentującymi Meblorza Swarzędz.
-
25.10.2023
7. miejsce w SBG Cup (2013)
Zespół orlików starszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2013) w miniony weekend wziął udział w silnie obsadzonym turnieju SBG Cup w Jarocinie. Nasz zespół zakwalifikował się do najlepszej ósemki, ale w drabince finałowej zabrakło nieco szczęścia i ostatecznie Polonia została sklasyfikowana na siódmym miejscu.




























































