OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

22.07.2014

Ciekawy rywal rezerw

W drugim spotkaniu towarzyskim rozgrywanym w ramach przygotowań do sezonu 2014/15 rezerwy Polonii Środa podejmą na własnym boisku występujący w klasie okręgowej Płomień Nekla.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w którym nasza zdolna młodzież będzie miała okazję zaprezentować się na tle rywala występującego na co dzień w wyższej lidze i zajmującego tam miejsca w górnej części tabeli.

Zespół z Nekli w poprzednim sezonie rozgrywek klasy okręgowej grupa Konin zajął siódme miejsce zdobywając w 30 meczach 43 punkty i legitymując się bilansem bramkowym 54:69. Do lidera rozgrywek drużyny Kasztelani Brudzew stracił aż 34 punkty. Płomień wygrał 13 spotkań, 4 zremisował i 13 spotkań przegrał.

Podopieczni trenera Czesława Owczarka do tego meczu będą mieli za sobą dwa tygodnie intensywnych treningów, a także jedno spotkanie towarzyskie w którym uporali się 1:0 z drużyną Warty Śrem.

Spotkanie zostanie rozegrane na boiskach Centrum Treningowego Polonii w sobotę 26 lipca. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14:00.

Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

 

Najnowsze aktualności

  • 06.01.2026

    Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)

    Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.

  • 06.01.2026

    Futsal: Polonia U-19 awansowała do III fazy (2008/2009)

    Polonia 2008/2009 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, po zdobyciu sześciu punktów zajął 2. miejsce i wywalczył awans do ostatniego trzeciego etapu eliminacji, który rozgrywany będzie 31 stycznia.

  • 22.12.2025

    Wesołych Świąt

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Polonia Środa Wielkopolska składa wszystkim

    najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i rodzinnego ciepła.

    Niech ten wyjątkowy czas przyniesie odpoczynek, uśmiech oraz chwile, które pozostaną w pamięci na długo.

    W Nowym Roku życzymy pomyślności, zdrowia oraz spełnienia zarówno sportowych, jak i osobistych marzeń.

    Niech nadchodzące miesiące będą pełne sukcesów, pięknych bramek, nowych wyzwań i nieustającej pasji do futbolu.

  • 20.12.2025

    Futsal: Polonia U-17 awansowała do III fazy (2009/2010)

    Polonia 2009/2010 po trzech emocjonujących i wyrównanych spotkaniach wygrała turniej II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali Kobra Arena nasz zespół wygrywał kolejno z Rally Teamem Opole, Polonią 1912 Leszno oraz Dremanem Opole/Komprachcice! Ostatnia III faza eliminacja zaplanowana jest na weekend 17/18 stycznia 2026.

  • 20.12.2025

    Futsal: Polonia U-13 nie awansowała do turnieju finałowego (2013)

    Polonia 2013 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w futsalu. Nasz zespół dzielnie rywalizował przez trzy fazy, ale na ostatnim etapie lepsze okazały się zespoły SAF Szczecin 2014, Iskry Kochlice oraz APR Lampart Poznań.

  • 15.12.2025

    HPP: Polonia liderem po dwóch turniejach (2013)

    Polonia 2013 pozostaje liderem grupy B po drugim turnieju z cyklu Halowego Pucharu Prezesa WZPN, który rozgrywany był w Golinie. Nasz zespół, rywalizujący w strefie konińskiej, tym razem rozpoczął od porażki z APR Lampart Jarocin, następnie raz zremisował, a potem odniósł trzy zwycięstwa.

  • 15.12.2025

    Futsal: Polonia U-19 awansowała do II fazy (2008/2009)

    Polonia 2008/2009 awansowała do II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, z siedmioma punktami zajął 2. miejsce i wywalczył awans do drugiego etapu, który rozgrywany będzie 6 stycznia.

  • 15.12.2025

    Futsal: Polonia U-15 awansowała do III fazy (2011)

    Polonia 2011 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu! W średzkiej hali Kobra Arena nasz zespół wygrał dwa mecze, jeden zremisował i raz przegrał. Turniej ostatniej III fazy eliminacji rozegrany zostanie 6 stycznia.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.