OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

22.08.2019

Błaszczak poprowadzi mecz z Unią

Denis Błaszczak z Pełczyc poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie naszej Polonii z Unią Janikowo. Na liniach asystować mu będą Michał Świderski i Marcin Janawa. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Obsada sędziowska 5 kolejki III ligi grupa 2:

24 sierpnia, sobota, godzina 15:00

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 

Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska), Piotr Ciesielski (Włocławek)

24 sierpnia, sobota, godzina 15:00

Grom Nowy Staw - Górnik Konin

Sędziowie: Łukasz Buda (Pępowo), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Jakub Bartlewski (Suchy Dwór)

24 sierpnia, sobota, godzina 16:00

Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno

Sędziowie: Hubert Sawicki (Słupsk), Przemysław Pagacz (Słupsk), Wojciech Wit (Słupsk)

24 sierpnia, sobota, godzina 17:00

Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia

Sędziowie: Paweł Wrzeszczyński (Kalisz), Paweł Kaczała, Adam Wieczorek (Ostrzeszów)

24 sierpnia, sobota, godzina 17:00

Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo  

Sędziowie: Denis Błaszczak (Pełczyce), Michał Świderski (Stara Dziedzina), Marcin Janawa (Szczecin)

24 sierpnia, sobota, godzina 18:00

Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 

Sędziowie: Mateusz Bieszke (Gdynia), Bartłomiej Behmke (Gdynia), Orest Lewosiuk (Gdańsk)

24 sierpnia, sobota, godzina 18:00

KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański

Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Bronisław Golatowski (Białogard)

25 sierpnia, niedziela, godzina 11:00

Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin   

Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin)

25 sierpnia, niedziela, godzina 15:00

Radunia Stężyca - Chemik Police

Sędziowie: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

Najnowsze aktualności

  • 03.11.2023

    Akademia: Zapowiedź weekendu (4/5.11.2023)

    Tylko pięć meczów w weekend rozegrają zespoły akademii. W sobotę wyjazdowy mecz II ligi okręgowej z Zawiszą Dolsk rozegrają młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012). W niedzielę natomiast w Środzie zespół młodzików w I lidze wojewódzkiej podejmie KKS 1925 Kalisz. Juniorzy i trampkarze zagrają na wyjeździe.

  • 02.11.2023

    Czwarte miejsce w Łodzi (2015)

    W weekend grupa biała żaków starszych (rocznik 2015) udała się do Łodzi, aby wziąć udział w turnieju Hary Cup. Na naszych zawodników czekało wiele atrakcji! W piątek młodzi piłkarze obejrzeli mecz PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (0:5), a po sobotnich zmaganiach udali się do łódzkiego aquaparku Fala. Podczas turnieju nasi młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

  • 02.11.2023

    Dwa turnieje orlików (2014)

    W weekend zespół orlików młodszych (rocznik 2014) wziął udział w dwóch turniejach ligowych. W sobotę część zespołu udała się do Orzechowa, natomiast w niedzielę druga część grupy rozegrała mecze w Kamionkach.

  • 02.11.2023

    Turniej orlików w Miłosławiu (2013)

    Zespół orlików E1 Polonii Środa (rocznik 2013) rozegrał na boiskach trawiastych w Miłosławiu mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Zawodnicy Polonii rywalizowali z zespołami Warty Śrem, UKS Śrem, Avii Kamionki oraz Orlika Miłosław. Piłkarze Polonii pokazali się z dobrej strony strzelając kilka ładnych bramek.

  • 31.10.2023

    Porażka z Jedynką (2013)

    W swoim przedostatnim jesiennym meczu I ligi okręgowej Polonia 2013 przegrała na boisku w Topoli 1:3 (0:2) z Jedynką Luboń. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Jakub Przybyłek. Ostatni mecz Poloniści rozegrają 12 listopada na wyjeździe z Kotwicą Kórnik.

  • 31.10.2023

    Wysoka porażka w Lesznie (2012)

    Nie udał się sobotni wyjazd młodzików młodszych Polonii. Rocznik 2012 musiał uznać tego dnia wyższość zespołu Polonii 1912 Leszno. Gospodarze bardzo mocno weszli mecz i szybko prowadzili 3:0, a do końca spotkania powiększali swój dorobek bramkowy. Mecz zakończył się wynikiem 8:1, a jedyną bramkę dla Polonii strzelił Franciszek Ratajczak.

  • 31.10.2023

    Pokonali Lecha Poznań (2010)

    Kolejne świetne mecze trampkarzy młodszych! Pierwszy zespół wygrał na wyjeździe z Lechem Poznań 2011 4:2, a do przerwy prowadził już 4:0. Prawdziwym jokerem okazał się Jakub Przybylski, który po wejściu na boisko w ciągiu siedmiu minut ustrzelił hat trick! Poloniści zajmują drugie miejsce, mając tyle samo punktów co prowadząca Warta Poznań, a z przewagą aż 14 punktów nad trzecim Lechem!

    Drugi zespół w II lidze okręgowej zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach po tym jak wywalczył trzy punkty w starciu z Clescevią Kleszczewo. Na boisku w Zielnikach Poloniści wygrali 5:0, a szansę gry na dużym boisku dostało kilku chłopców z rocznika 2011.

  • 31.10.2023

    CLJ U-15: Nieskuteczni Poloniści (2009)

    W spotkaniu 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 zespół Polonii Środa Wielkopolska 2009 przegrał z Pogonią Szczecin 1:7, choć do przerwy goście strzelili tylko jedną bramkę. Nasz zespół stwarzał w tym meczu sporo sytuacji bramkowych, ale brakowało zimnej krwi w fazie finalizacji. Honorowego gola dla Polonistów zdobył Antoni Łukaszewski.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.