01.06.2015
Bilety na półfinał Wielkopolskiego Pucharu PolskiOd czwartku 4 czerwca będzie można nabywać bilety na półfinał Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym nasza Polonia podejmować będzie Nielbę Wągrowiec. Spotkanie zostanie rozegrane 10 czerwca o godzinie 17:00 na średzkim stadionie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców Klub Sportowy Polonia uruchomi przedsprzedaż biletów na półfinał Wielkopolskiego Pucharu Polski. Pierwszy raz bilety będzie można nabyć podczas drugiej połowy spotkania ligowego z Nielbą Wągrowiec w najbliższy czwartek 4 czerwca, a sprzedawane będą one na naszym tradycyjnym stoisku w narożniku stadionu. Po za tym terminem bilety będzie można nabywać w biurze Klubu w następujących terminach:
- w poniedziałek 8 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00
- we wtorek 9 czerwca w godzinach 16:00- 19:00
- w środę 10 czerwca kasy czynne od godziny 16:00
Ceny biletów to 10 zł bilet normalny i 7 zł bilet ulgowy. Bilety ulgowe przysługują kobietom, dzieciom i młodzieży, emerytom i rencistom, oraz członkom KS Polonia.
Istnieje także możliwość hurtowego zamówienia biletów na to wydarzenie (powyżej 10 sztuk). Takie zamówienia można składać mailowo (marketing@polonia-sroda.pl), a zamówione bilety na terenie powiatu dostarczymy pod wskazany adres.
W sprzedaży znajdują się także bilety VIP z pełnym cateringiem w specjalnym wydzielonym sektorze. Cena takiego biletu to 150 zł.
Uwaga ilość miejsc ograniczona.
Najnowsze aktualności
-
18.10.2023
W sobotę w Stargardzie
W sobotę 21 października na stadionie w Stargardzie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem tym razem będzie zespół Błękitnych Stargard. Ostatnie spotkania pomiędzy oboma ekipami dostarczają kibicom sporą ilość emocji więc zapowiada się ciekawy pojedynek.
-
18.10.2023
Aktywna niedziela orlików (2014)
W niedzielę zespół orlików młodszych rozegrał dwa turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN. Pierwszy z nich odbył się w Środzie Wielkopolskiej, gdzie naszym młodym zawodnikom przyszło zmierzyć się z Avią Kamionki i Wartą Śrem. Chłopcy pokazali co potrafią, tworzyli miłe dla oka sytuacje zwieńczone zdobytymi golami. Druga część drużyny pojechała do Kórnika. Tam mieli okazje zagrać z Kotwicą Kórnik, Wartą Śrem, Spartą Sklejka Orzechowo oraz Kłosem Zaniemyśl. Niestety kontuzja palca naszego bramkarza w pierwszym meczu wykluczyła go z gry między słupkami, a godnie zastąpił go nasz obrońca. Chłopcy stosowali wysoki pressing, świetnie przechwytywali piłkę i zdobyli efektowne bramki.
-
18.10.2023
Transmisja ze Stargardu
Oczywiście ze spotkania trzynastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Błękitnymi Stargard przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 11:45.
-
18.10.2023
Orlicy grali w Śremie (2013)
W sobotnie południe zespół orlików E1 Polonii Środa Wielkopolska (2013) rozegrał na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Śremie mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Zawodnicy Polonii rywalizowali z zespołami Warty Śrem, UKS Śrem, Avii Kamionki oraz Orlika Miłosław.
-
17.10.2023
Pewne zwycięstwo z Avią (2013)
W meczu I ligi okręgowej młodzików świetnie spisują się orlicy starsi Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego odnotowali kolejne zwycięstwo ze starszymi kolegami, tym razem pokonując 6:3 Avię Kamionki. Hat tricka ustrzelił Karol Maleszka, dwie bramki dołożył Jakub Przybyłek, a raz do siatki rywali trafił Paweł Szumski. Polonia zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli.
-
17.10.2023
SMS APR Ślesin pokonany (2012)
Polonia Środa 2012 odniosła kolejne bardzo ważne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Miłosza Chojnackiego na swoim boisku wygrali z SMS AP Reissa Ślesin 2:0 (0:0) po dwóch golach Witolda Chojnackiego.
-
17.10.2023
Zwycięstwo z Orlikiem Miłosław (2005)
W niedzielę 15.10.2023 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp. drużyna juniora starszego rozegrała spotkanie o mistrzostwo Ligi Okręgowej Juniora A1 z zespołem Orlika Miłosław. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 8-0. Bramki dla Polonii strzelili: Michał Bańkowski - 2, Adrian Olejniczak - 2, Jakub Łoda - 1, Kuba Jankowski - 1, Dominik Wojtkowiak - 1, Maksym Trehub - 1.
-
17.10.2023
Trzy punkty z GKS-em
Zespół rezerw Polonii Środa w kolejnym meczu ligowym mierzył się w Dopiewie z tamtejszym GKS-em.


























































