OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

01.06.2015

Bilety na półfinał Wielkopolskiego Pucharu Polski

Od czwartku 4 czerwca będzie można nabywać bilety na półfinał Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym nasza Polonia podejmować będzie Nielbę Wągrowiec. Spotkanie zostanie rozegrane 10 czerwca o godzinie 17:00 na średzkim stadionie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców Klub Sportowy Polonia uruchomi przedsprzedaż biletów na półfinał Wielkopolskiego Pucharu Polski. Pierwszy raz bilety będzie można nabyć podczas drugiej połowy spotkania ligowego z Nielbą Wągrowiec w najbliższy czwartek 4 czerwca, a sprzedawane będą one na naszym tradycyjnym stoisku w narożniku stadionu. Po za tym terminem bilety będzie można nabywać w biurze Klubu w następujących terminach:

- w poniedziałek 8 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00

- we wtorek 9 czerwca w godzinach 16:00- 19:00

- w środę 10 czerwca kasy czynne od godziny 16:00

Ceny biletów to 10 zł bilet normalny i 7 zł bilet ulgowy. Bilety ulgowe przysługują kobietom, dzieciom i młodzieży, emerytom i rencistom, oraz członkom KS Polonia.

Istnieje także możliwość hurtowego zamówienia biletów na to wydarzenie (powyżej 10 sztuk). Takie zamówienia można składać mailowo (marketing@polonia-sroda.pl), a zamówione bilety na terenie powiatu dostarczymy pod wskazany adres.

W sprzedaży znajdują się także bilety VIP z pełnym cateringiem w specjalnym wydzielonym sektorze. Cena takiego biletu to 150 zł.

Uwaga ilość miejsc ograniczona.

 

Najnowsze aktualności

  • 13.02.2024

    Żacy grali z Orlikiem Poznań (2015)

    W sobotni poranek obie grupy żaków Polonii (rocznik 2015) zmierzyły się z rówieśnikami reprezentującymi Orlik Poznań.

  • 13.02.2024

    Żacy sparowali w Kamionkach (2014)

    W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Kamionek, aby rozegrać mecz kontrolny z miejscową Avią.

  • 13.02.2024

    Orlicy grali z Orlikiem (2013)

    W sobotę w ramach gry kontrolnej zespół Polonii Środa 2013 II zagrał z Orlikiem Miłosław na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 13.02.2024

    Sparingowe zwycięstwo z Lechem 2010 (2009)

    W sobotę przygotowujący się do rozgrywek ligi profesjonalnej zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) rozegrał mecz z Lechem Poznań 2010. Poloniści od początku przejęli inicjatywę i skutecznie punktowali rywali. Do przerwy trzy bramki strzelił Antoni Staszak, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze sześć trafień.

  • 12.02.2024

    Zwycięstwo młodzików z Kłosem (2012)

    W sobotnie południe Polonia 2012 II rozegrała mecz sparingowy z Kłosem Zaniemyśl. Poloniści od początku stwarzali więcej sytuacji i prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania goście zmniejszyli straty.

  • 12.02.2024

    Grad goli w Śremie (2011)

    W niedzielę zespół młodzików Polonii (rocznik 2011) rozegrał w Śremie mecz kontrolny z miejscową Wartą. Spotkanie zostało rozegrane na mniejszym boisku pod balonem, co zagwarantowało wiele bramek.

  • 12.02.2024

    Dobre spotkanie z Odrą

    W ostatnim przed obozem meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lesznie z innym trzecioligowcem – Odrą Bytom Odrzański.

  • 12.02.2024

    Czwarte miejsce w ostatniej fazie eliminacji (Juniorki)

    W niedzielę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem turnieju ostatniej trzeciej fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 kobiet w futsalu. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu. Polonistki mimo dobrej gry zdołały wywalczyć jeden punkt, który dał podopiecznym Kamila Kudły i Weroniki Rychlewskiej czwarte miejsce. Awans do turnieju finałowego wywalczyły Unia 1 Opole/UKKS Katowice oraz Ślęza Wrocław.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.