OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

02.05.2016

Bezbramkowy remis (2006)

W sobotę 30.04.2016r o godzinie 16.00 na boisku w Baranowie pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej w rundzie wiosennej z drużyną Akademii Reissa Poznań. Młodzi poloniści przystępowali do spotkania bardzo zmotywowani i zmobilizowani. Chcieli zdobyć kolejne by przesunąć się w tabeli. Mecz zakończył się jednak remisem 0-0. 

Mecz rozgrywany był na większym boisku niż chłopcy grają na co dzień. Dość mocno świeciło słońce co nie ułatwiało gry. Tempo meczu było szybkie. Walka była na całym boisku. Sytuacji pod bramkami w pierwszej połowie zbyt wiele nie było. Zawodnicy Polonii Środa mieli kilka bardzo dobrych akcji jednak zabrakło wykończenia. Gospodarze nie zostawali dłużni, również przeprowadzili kilka groźnych sytuacji, jednak Polonia w bramce miała Dawida Kaczmarka który w fenomenalny sposób obronił sytuację sam na sam. 

Druga połowa to podobny obraz gry. Sytuacji podbramkowych znacznie więcej. Z każdą minutą było widać ogromne zmęczenie u zawodników. W końcówce spotkania poloniści mieli dwie dogodne sytuacje które w sposób niemożliwy obronił bramkarz gospodarzy. Piłkarze Akademii Reissa również razili skutecznością i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy padli na murawę żeby złapać oddech. 

olejnym rywalem będzie zespół Błękitni Skórzewo. Mecz odbędzie się 07.05.2016 na boisku w Środzie Wlkp. o godzinie 11:00.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J(k),  Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Łoda J, Wójkiewicz, Manicki K, Grajek K.

Najnowsze aktualności

  • 23.04.2025

    Pewne zwycięstwo z Ostrovią (2009)

    Po nieudanym starcie rundy wiosennej na dobre tory wróciła Polonia 2009, która w środę odniosła drugie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej B2. Zespół prowadzony przez Jakuba Budycha i Bartosza Kadrzyńskiego pewnie wygrał na starym stadionie średzkim 4:0 (1:0) z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Bramkarza rywali przed przerwą pokonał Franciszek Błaszyk, a następnie dwa gole strzelił Michał Mężyński, a wynik spotkania ustalił Michał Deręgowski.

  • 23.04.2025

    Zwycięstwo w Lesznie (2008)

    W Wielki Czwartek zespół Polonii 2008 udał się do Leszna, skąd wrócił z trzema punktami. Drużyna Dawida Kierzka i Marcina Duchały wygrała 3:0 (1:0) po bramkach Antoniego Sobczyńskiego, Mikołaja Szymańskiego oraz trafieniu samobójczym. Poloniści w tym momencie zajmują drugie miejsce w tabeli 1. ligi wojewódzkiej, nie zaznając dotąd goryczy porażki - nasz zespół wygrał cztery mecze, a trzy zakończyły się remisami.

  • 23.04.2025

    Akademia: Raport ligowy (16-22.04.2025)

    Siedem meczów rozegrały drużyny akademii w weekend Wielkanocny. Świąteczne granie rozpoczęło się od domowego zwycięstwa Polonii 2009 z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. W czwartek przekonujące zwycięstwa odniosły Polonia 2008, Polonia 2012 oraz Polonia 2012, a dość niespodziewanie w Koninie przegrali trampkarze z rocznika 2011. W Wielką Sobotę swój mecz rozegrała Polonia 2010 III, która przegrała ze Stellą Luboń, natomiast we wtorek Polonia 2011 zrehabilitowała się za wyjazdowa porażkę, wygrywając 2:0 z SMS APR Ślesin.

  • 22.04.2025

    Transmisja z Kościana

    Zapraszamy Was na transmisję spotkania 1/4 finału Wielkopolskiego Pucharu Polski  w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Kościanie z tamtejszą Obrą. Transmisja oczywiście z komentarzem.

    Startujemy w środę 23 kwietnia o godzinie 17:20.

  • 19.04.2025

    Świąteczna wygrana trzeciego zespołu

    W dobrych humorach mogli spędzić święta zawodnicy trzeciej drużyny seniorskiej Polonii! Zespół Łukasza Kaczałki pewnie wygrał na wyjeździe z Gromem Plewiska 4:2 (4:1), choć to rywale jako pierwsi trafili do siatki. Decydująca była druga część pierwszej połowy meczu, kiedy to w ciągu dwudziestu minut Polonia strzeliła cztery gola. Golkipera Gromu pokonali Hubert Łosiński, Filip Stasiak, Kacper Cyka oraz Bartosz Idziaszek. Dzięki tej wygranej Polonia III przesunęła się na czwarte miejsce w tabeli klasy B i do miejsca premiowanego awansem traci już tylko trzy punkty.

  • 18.04.2025

    Remis w Szczecinie

    W Wielki Czwartek rozegrali kolejne swoje spotkanie ligowe piłkarze Polonii Środa. Tym razem poloniści udali się do Szczecina gdzie zmierzyli się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Rywale w których składzie znalazło się kilku graczy z przeszłością w pierwszym zespole mocno liczyli na kolejną wygraną i awans w ligowej tabeli.

  • 16.04.2025

    Transmisja ze Szczecina

    Zapraszamy Was na transmiję meczu III ligi w kórym piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Szczecinie z drugim zespołem Pogoni.

    Startujemy w czwartek 17 kwietnia o godzinie 17:20.

  • 16.04.2025

    Akademia: Zapowiedź (16-19.04.2025)

    Środowym meczem Polonii 2009 rozpoczynamy kolejkę Wielkanocną w naszej akademii. W czwartek swoje mecze rozegrają cztery zespoły - Polonia 2008, Polonia 2011, Polonia 2012 oraz Polonia 2012 II, natomiast mecz Polonii 2010 III ze Stellą Luboń zaplanowano na sobotę. Pozostałe drużyny mają przerwę w rozgrywkach.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.