OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

18.08.2012

Bez trzech piłkarzy z Pogonią

W jutrzejszym meczu przeciwko Pogoni Mogilno piłkarze Polonii Środa Wielkopolska wystąpią w nieco osłabionym składzie.

Z powodu czerwonej kartki w ostatnim spotkaniu z Polonią 1912 Leszno nie wystąpi Maciej Gendek. Nasz obrońca otrzymał ją za zatrzymanie w korzystnej sytuacji napastnika rywali. Zgodnie z regulaminem rozgrywek o mistrzostwo III ligi polonista powinien otrzymać karę zawieszenia w postaci jednego meczu. Na oficjalną decyzję Wydziału Dyscypliny musimy jeszcze jednak poczekać.

Zagrać nie będzie mógł również Piotr Loba. Nasz pomocnik w 66. minucie spotkania z Polonią 1912 Leszno zderzył się z rywalem i musiał opuścić boisko. W czwartek Piotr przeszedł kompleksowe badania stawu kolanowego które wykazały częściowe uszkodzenie kompleksu przyczepu wspólnego LCL i ścięgna mięśnia dwugłowego. Jego przerwa potrwa od dwóch do sześciu tygodni.

Na drobny uraz narzeka także Krzysztof Błędkowski, którego zabrakło również w Lesznie. Krzysztof powinien być już jednak gotowy do gry w kolejnym meczu przeciwko Lubońskiemu KS Fogo Luboń.

Początek meczu z Pogonią Mogilno o godzinie 15:00 w niedzielę na stadionie w Środzie.

Najnowsze aktualności

  • 27.02.2023

    Remis z Krobianką

    W sobotę 25 lutego drugi zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem nasze rezerwy rywalizowały z Krobianką Krobia. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo szybko potrafiliśmy przejść dzisiaj z obrony do ataku, jak i ustawić się na pozycjach po stracie piłki.

  • 27.02.2023

    Udana inauguracja kobiet

    W sobotę 25 lutego na Stadionie Średzkim rozgrywki w Orlen I lidze kobiet wznowiły piłkarki Polonii Środa. W pierwszym wiosennym meczu polonistki podejmowały Bielawiankę Bielawa.

  • 25.02.2023

    Sprawdzian generalny na czwórkę

    W ostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmowali na boisku w Jarosławcu innego trzecioligowca Jarotę Jarocin. Dla obu zespołów był to sprawdzian generalny przed zbliżającymi się wielkimi krokami rozgrywkami rundy wiosennej trzeciej ligi. 

  • 23.02.2023

    Przyjdź na mecz kobiet

    Już w sobotę 25 lutego swoje rozgrywki w I lidze kobiet wznowią piłkarki Polonii Środa. Polonistki tym razem jako pierwszy zespół seniorski rozpoczynają rundę wiosenną w naszym klubie a w pierwszym meczu podopieczne Marka Gierałki i Marty Woźniak podejmą na własnym boisku Bielawiankę Bielawa.

  • 23.02.2023

    Ostatni sprawdzian z Jarotą

    W sobotę 25 lutego na boisku w Jarosławcu ostatnie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23 rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem naszego zespołu będzie inny trzecioligowiec Jarota Jarocin.

  • 22.02.2023

    Amelia Guzenda powołana do reprezentacji Polski U-15!

    Amelia Guzenda (ur. 2009) została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet do lat 15, które odbędzie się w dniach 7-10 marca w Grodzisku Wielkopolskim! 

  • 21.02.2023

    Gry z Wilkami i AP Reissa (2015)

    Ubiegły weekend dla żaków młodszych urodzonych w 2015 roku był okazją do sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów - AP Wilki Dąbrówka oraz Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań.

  • 21.02.2023

    Gra kontrolna z Wartą Poznań (2014)

    W sobotę zespół żaków starszych (rocznik 2014) prowadzony przez Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego udał się na grę kontrolną do Poznania, gdzie zmierzył się z tamtejszą Wartą.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.