OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.05.2022

Bez punktów z Radomiem

Rywalki Polonii Środa to aktualny lider I ligi kobiet i kandydat do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w piłkarstwie kobiecym. My nie mieliśmy nic do stracenia. Presja wyniku ciążyła na przeciwniczkach. Nam zależało na rozegraniu dobrego meczu i naprawdę to się udało. Wynik zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Sytuacje zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie tworzyły sobie oba zespoły ale uczciwie patrząc to Polonia Środa do przerwy powinna prowadzić 2:0. Zabrakło zimnej krwi przy finalizacji akcji. Generalnie całe spotkanie to walka i dość wyrównane widowisko. O zwycięstwie Radomia zadecydowały ostatnie dziesięć minut meczu. Mamy czego żałować. Na takim poziomie to detale robią różnicę i często to one decydują o końcowym rezultacie meczu. Trzeba być uważnym i skoncentrowanym cały czas a dziś w tym elemencie lepsze okazały się nasze przeciwniczki. Z pozytywów naszego zespołu bardzo cieszy fakt poprawy ogólnej organizacji gry. Jest zauważalne, że zespół chce utrzymywać się przy piłce i realizować założenia taktyczne i przedmeczowe. Z Radomiem wygrać się nie udało ale rywalki nie miały z nami łatwego meczu i tak będziemy chciały grać do końca rozgrywek. Zostały nam jeszcze dwa mecze do ich zakończenia. Pomimo, że mamy bezpieczne miejsce w tabeli to nikomu nie odpuścimy, bo serce do gry mamy. Za tydzień wyjazd na bardzo trudny teren do Tczewa. Będziemy oczywiście walczyć o pełną pulę punktową.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Mądra- Nowak, Falkowska, Ratajczak, Szewczyk- Drożak, Grzybowska (Mikołajczak)- Szukalska, Walczak (Sroczyńska) Ciesiółka- Wielińska

Rezerwowe: Kujawa, Wyrębska

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.