23.05.2018
Bez punktów z Clescevią (2007)20 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój szósty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Clescevia Kleszczewo.
W mecz lepiej weszła drużyna gości szybko zdobywając dwubramkowe prowadzenie. Poloniści jednak po chwili dekoncentracji zdołali doprowadzić do remisu po golach Jasia Mrugasa. Do szatni schodziliśmy jednak przegrywając 3-2. W drugiej połowie Polonia atakowała groźnie, lecz tylko Piotr Kędzierski zdołał raz pokonać bramkarza gości. Zawodnicy z Kleszczewa dołożyli jeszcze dwa trafienia i niestety przegrywamy 3-5.
Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, M. Golec, P. Kędzierski, M. Biskup, D. Rauhut, W. Zaleski, J. Mrugas, G. Sobczyński, P. Radojewski, J. Ritter
Najnowsze aktualności
-
06.05.2012
Zwycięstwo młodzików w Wagrowcu
W sobotę 5 maja zespół młodzików rozpoczął rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej D-2 meczem wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec. Przy bardzo gorącej i parnej aurze nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokonując rywala 1:0. Zwycięską bramkę dla Polonii zdobył w 20 minucie meczu Maciej Chudy.






















































