23.05.2018
Bez punktów z Clescevią (2007)20 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój szósty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Clescevia Kleszczewo.
W mecz lepiej weszła drużyna gości szybko zdobywając dwubramkowe prowadzenie. Poloniści jednak po chwili dekoncentracji zdołali doprowadzić do remisu po golach Jasia Mrugasa. Do szatni schodziliśmy jednak przegrywając 3-2. W drugiej połowie Polonia atakowała groźnie, lecz tylko Piotr Kędzierski zdołał raz pokonać bramkarza gości. Zawodnicy z Kleszczewa dołożyli jeszcze dwa trafienia i niestety przegrywamy 3-5.
Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, M. Golec, P. Kędzierski, M. Biskup, D. Rauhut, W. Zaleski, J. Mrugas, G. Sobczyński, P. Radojewski, J. Ritter
Najnowsze aktualności
-
27.05.2012
Młodzicy pokonują Tarnowiaka
W sobotę 26 maja zespół młodzików Polonii Środa podejmował na własnym boisku drużynę Tarnowiaka Tarnowo Podgórne. Po bardzo ciekawym, emocjonującym meczu nasi gracze pokonali zasłużenie zespół gości 1:0. Jedyną bardzo ładną bramkę uderzeniem z dystansu na 4 minuty przed końcem spotkania zdobył Kacper Grabowski.





















































