23.05.2018
Bez punktów z Clescevią (2007)20 maja drużyna rocznika 2007 rozegrała swój szósty mecz ligowy w rundzie wiosennej. Tym razem do Środy Wielkopolskiej zawitała drużyna Clescevia Kleszczewo.
W mecz lepiej weszła drużyna gości szybko zdobywając dwubramkowe prowadzenie. Poloniści jednak po chwili dekoncentracji zdołali doprowadzić do remisu po golach Jasia Mrugasa. Do szatni schodziliśmy jednak przegrywając 3-2. W drugiej połowie Polonia atakowała groźnie, lecz tylko Piotr Kędzierski zdołał raz pokonać bramkarza gości. Zawodnicy z Kleszczewa dołożyli jeszcze dwa trafienia i niestety przegrywamy 3-5.
Polonia zagrała w składzie: J. Bałwas, M. Golec, P. Kędzierski, M. Biskup, D. Rauhut, W. Zaleski, J. Mrugas, G. Sobczyński, P. Radojewski, J. Ritter
Najnowsze aktualności
-
11.08.2012
PP: Luboński przegrał z Wisłą
W rozegranym dzisiaj meczu 1/16 finału Pucharu Polski Luboński KS Luboń przegrał na własnym boisku z występującą w T-Mobile Ekstraklasie Wisłą Kraków 0:5. Do przerwy wynik brzmiał sensacyjnie, bowiem gospodarze bezbramkowo remisowali z utytułowanym rywalem.
-
11.08.2012
Relacja LIVE! Ostrovia - Polonia
Dla tych kibiców którzy nie będą mogli wybrać się dziś na inauguracyjny mecz III ligi Polonii Środa w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią przeprowadzimy tradycyjnie tekstową relację na żywo.
-
11.08.2012
Kibice wierzą w wygraną z Ostrovią
Już dziś piłkarze Polonii Środa zmierzą się w inauguracyjnym meczu III ligi na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.
-
10.08.2012
Zapraszamy na mecze Polska - Malezja
Zapraszamy wszystkich kibiców na międzynarodowe mecze hokeja na trawie które odbędą się na stadionie w Środzie Wielkopolskiej. W spotkaniach wezmą udział reprezentacje Polski oraz Malezji.
-
10.08.2012
Mecz w Lesznie o 17
Znana jest już godzona rozpoczęcia meczu drugiej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią 1912 Leszno, a Polonią Środa Wielkopolska.
-
10.08.2012
Polonia TV: Ostatni trening przed inauguracją sezonu
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z czwartkowego treningu Polonii Środa Były to ostatnie zajęcia podopiecznych Mariana Kurowskiego przed inauguracyjnym meczem z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.





















































