OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

09.09.2019

Bez punktów w Suchym Lesie (2007)

W sobotę 7 września o godzinie 9:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z miejscowymi Sucharami.

Od początku meczu Polonia miała optyczna przewagę. Gospodarze ustawili się nisko i liczyli na kontry. Polonia mimo przewagi nie stworzyła zbyt wieku klarownych sytuacji. Wynik do przerwy 0:0.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Polonia prowadziła grę. Kilka groźnych  strzałów ładuje niestety na poprzeczce gospodarzy. Pierwsza bramka pada dopiero w 55 minucie meczu a jej strzelcem jest Michał Muszyński. Wydawało się ze Polonia wygra ten mecz jednak w samej końcówce meczu tracimy dwie bramki. Obie po rzutach wolnych. Niestety ostatecznie przegrywamy 2:1. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka a niewykorzystane sytuacje często się mszczą.

Polonia wystąpiła w składzie: J.Korcz, Ł.Forysiak, J.Wujek, K.Jankowski, A.Fiołka, M.Skrobich, J.Grzegorczyk, T.Trójnara, O.Popis, J.Pośledni, B.Markiewicz, A.Wdowiak, M.Muszyński, K.Ochowiak

Najnowsze aktualności

  • 22.12.2022

    Pogrzeb Stefana Ratajczaka

    Z głębokim żalem informujemy, że w piątek 23 grudnia o godzinie 11.00 na Cmentarzu w Środzie odbędzie się pogrzeb Stefana Ratajczaka, wieloletniego gospodarza Stadionu w Środzie Wielkopolskiej.

  • 21.12.2022

    Terminarz Ligi Wojewódzkiej trampkarzy młodszych (2009)

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych (rocznik 2009). Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa, którzy trafili do grupy pierwszej (północnej), będą beniaminkiem rozgrywek. Rozgrywki wystartują 18 marca i potrwają do 11 czerwca.

  • 21.12.2022

    Terminarz Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych (2006)

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych (rocznik 2006). Nasz zespół ponownie będzie rywalizował w grupie drugiej, czyli południowej. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w rundzie jesiennej wygrali rozgrywki i z pewnością będą chcieli powtórzyć swój sukces. Rozgrywki wystartują 18 marca i potrwają do 11 czerwca.

  • 21.12.2022

    Polonia 2016/2017: Podsumowanie jesieni 2022

    Zespoły skrzatów starszych oraz skrzatów młodszych we wrześniu i październiku rywalizowały w rozgrywkach ligowych, prowadzonych w formie turniejów, a mecze rozgrywane były bez wyników.

    Liczba najmłodszych adeptów w naszym klubie powiększyła się w ciągu roku, a mali zawodnicy licznie i bardzo chętnie stawiali się na zajęciach oraz doskonale bawili się na boisku.

  • 21.12.2022

    Polonia 2015: Podsumowanie jesieni 2022

    Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna od sierpnia spędzili na boisku ponad 100 godzin. Było to dla tego rocznika pierwsze pół roku, w którym zawodnicy trenowali trzy razy w tygodniu i każdy mikrocykl kończyli meczem kontrolnym.

    Z miesiąca na miesiąc widoczny był postęp, jaki dokonywał się u naszych zawodników. Udział w wielu turniejach i meczach powodował ciągły rozwój i nabieranie doświadczenia.

  • 21.12.2022

    Polonia 2014: Podsumowanie jesieni 2022

    Mijająca runda była bardzo intensywna dla zawodników z rocznika 2014. Chłopcy wykazywali się dużym zaangażowaniem i chęcią do nauki. Frekwencja na zajęciach była na bardzo dobrym poziomie. Mikrocykl treningowy składał się z trzech jednostek treningowych i kończył się dniem meczowym. Chłopcy z rocznika 2014 reprezentowali nasz klub w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski ZPN, meczach towarzyskich oraz turniejach organizowanych przez inne kluby.

  • 21.12.2022

    Polonia 2013 II: Podsumowanie jesieni 2022

    W rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 drugi zespół orlików młodszych zgłoszony był do do rozgrywek ligowych Wielkopolskiego ZPN rozgrywanych w formie turniejowej. Poloniści prowadzeni przez trenerów Macieja Sikorskiego i Macieja Bartkowiaka rywalizowali z 1922 Lechią Kostrzyn, Orlikiem Miłosław oraz LPFA Łubowo.

  • 21.12.2022

    Polonia 2013 I: Podsumowanie jesieni 2022

    W rundzie jesiennej zespół orlików starszych (rocznik 2013) prowadzony przez Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia odniósł wiele sukcesów w mocno obsadzonych turniejach piłkarskich w całej Polsce! Poza udziałem w rozgrywkach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki nożnej młodzi zawodnicy wygrali m.in. turnieje o Złoty Strug w Swarzędzu, Gniezno Cup, czy Hary Cup w Łodzi. Plasowali się także na podiach w turniejach Mazury Cup, Pro-Turnieje Super Cup, Rewelandia, a w Barbórka Cup zajęli czwarte miejsce.

    Wielu chłopców zdobywało nagrody indywidualne, a ich talent został dostrzeżony przez czołowe akademie piłkarskie klubów polskiej Ekstraklasy.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.