09.09.2019
Bez punktów w Suchym Lesie (2007)W sobotę 7 września o godzinie 9:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z miejscowymi Sucharami.
Od początku meczu Polonia miała optyczna przewagę. Gospodarze ustawili się nisko i liczyli na kontry. Polonia mimo przewagi nie stworzyła zbyt wieku klarownych sytuacji. Wynik do przerwy 0:0.
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Polonia prowadziła grę. Kilka groźnych strzałów ładuje niestety na poprzeczce gospodarzy. Pierwsza bramka pada dopiero w 55 minucie meczu a jej strzelcem jest Michał Muszyński. Wydawało się ze Polonia wygra ten mecz jednak w samej końcówce meczu tracimy dwie bramki. Obie po rzutach wolnych. Niestety ostatecznie przegrywamy 2:1. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka a niewykorzystane sytuacje często się mszczą.
Polonia wystąpiła w składzie: J.Korcz, Ł.Forysiak, J.Wujek, K.Jankowski, A.Fiołka, M.Skrobich, J.Grzegorczyk, T.Trójnara, O.Popis, J.Pośledni, B.Markiewicz, A.Wdowiak, M.Muszyński, K.Ochowiak
Najnowsze aktualności
-
19.04.2023
Transmisja z Koła
Ze spotkania pierwszej rundy Wielkopolskiego Pucharu Polski w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Olimpią Koło przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w środę 19 kwietnia o godzinie 17:15.
-
18.04.2023
2. miejsce w Okna Tradycja Cup (2013)
W weekend drużyna orlików młodszych (rocznik 2013) wzięła udział w turnieju piłkarskim Okna Tradycja Cup w Nowym Sączu. Nasz zespół do ostatniego meczu walczył o triumf w turnieju, ale ostatecznie musiał zadowolić się zajęciem drugiego miejsca w silnie obsadzonych zawodach. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Karol Maleszka, który znalazł się w TOP3 najlepszych zawodników turnieju!
-
18.04.2023
Towarzysko ze skrzatami PS Gniezno (2016)
W sobotnie południe na średzkim orliku spotkały się zespoły skrzatów z akademii Polonii Środa Wielkopolska oraz Piłkarskiej Szkółki Gniezno. Gospodarze bardzo licznie przywitali gości z Gniezna. Pomimo niesprzyjającej aury gra rodzice zobaczyli świetne widowisko.
-
18.04.2023
Zagrali towarzysko z GAS Krobia (2015)
W sobotę 15 kwietnia żaki z rocznika 2015 podejmowały na własnym terenie drużynę GAS Krobia. Mecze odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie.
-
18.04.2023
Ligowy turniej w Śremie (2013)
W niedzielny poranek zespół orlików E2 Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2013 - grupa żółta) rozegrał mecze w ramach turnieju Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek był zespół Warty Śrem. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii rocznika 2013 oraz Polonii rocznika 2014, Warty Śrem, Orlika Miłosław, a także Sparty Sklejki Orzechowo.
-
18.04.2023
Zatrzymać Bałtyk
Tym razem w niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa a ich rywalem będzie znajdujący się w strefie spadkowej Bałtyk Gdynia. Będzie to doskonała okazja dla średzkiego zespołu żeby zainkasować komplet punktów ale trzeba pamiętać że w ostatnich czterech meczach ligowych Bałtyk zanotował trzy wgrane i poniósł tylko jedną porażkę.
-
18.04.2023
Turniej ligowy w Kamionkach (2012)
W sobotę drużyna orlików (rocznik 2012) wzięła udział w turnieju ligowym Wielkopolskiego ZPN w Kamionkach. Młodzi Poloniści rywalizowali z rówieśnikami lokalnych klubów - Avii Kamionki, Kłosa Zaniemyśl, Kotwicy Kórnik oraz Warty Śrem.
-
17.04.2023
Premierowe zwycięstwo młodziczek (2010)
W sobotę swój drugi mecz w lidze młodzików młodszych rozegrały młodziczki Polonii. Zawodniczki pokonały na boisku w Topoli kolegów z Orlika Miłosław 4:3 (3:2). Goście trzykrotnie wyrównywali, ale w ostatnich minutach Polonistki zadały decydujący cios. Gole dla średzkiej drużyny zdobyły Julia Wawroska - dwa, Wiktoria Piotrowska oraz Lena Błaszak.



























































