09.09.2019
Bez punktów w Suchym Lesie (2007)W sobotę 7 września o godzinie 9:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z miejscowymi Sucharami.
Od początku meczu Polonia miała optyczna przewagę. Gospodarze ustawili się nisko i liczyli na kontry. Polonia mimo przewagi nie stworzyła zbyt wieku klarownych sytuacji. Wynik do przerwy 0:0.
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Polonia prowadziła grę. Kilka groźnych strzałów ładuje niestety na poprzeczce gospodarzy. Pierwsza bramka pada dopiero w 55 minucie meczu a jej strzelcem jest Michał Muszyński. Wydawało się ze Polonia wygra ten mecz jednak w samej końcówce meczu tracimy dwie bramki. Obie po rzutach wolnych. Niestety ostatecznie przegrywamy 2:1. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka a niewykorzystane sytuacje często się mszczą.
Polonia wystąpiła w składzie: J.Korcz, Ł.Forysiak, J.Wujek, K.Jankowski, A.Fiołka, M.Skrobich, J.Grzegorczyk, T.Trójnara, O.Popis, J.Pośledni, B.Markiewicz, A.Wdowiak, M.Muszyński, K.Ochowiak
Najnowsze aktualności
-
25.04.2023
Porażka z Trzynastką. Hat trick Peinera (2011)
Mecze 5. kolejki rozegrały w weekend drużyny w kategorii młodzik młodszy (rocznik 2011). W I lidze okręgowej Poloniści po trzymającym do końca w napięciu meczu przegrali ostatecznie 2:3 (0:1) z Poznańską 13 Poznań. Rywalizujący w II lidze okręgowej drugi zespół pokonał na swoim boisku 5:2 (2:0) Chrobrego Gniezno, a hat trickiem w tym meczu popisał się Adam Peiner.
-
25.04.2023
Derbowe zwycięstwo z Kłosem (2010)
W meczu 3. kolejki III ligi okręgowej młodzików starszych zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał 6:2 (3:2) derbowy pojedynek z Kłosem Zaniemyśl. Do bramki rywali trafiali Adam Poloszyk - dwie bramki, Filip Cichosz, Jakub Mikołajczak, Damian Hypki oraz Dawid Buczma.
-
25.04.2023
Warta zbyt mocna (2010)
W weekend kolejne mecze rozegrali młodzicy starsi Polonii (rocznik 2010). W lidze wojewódzkiej Poloniści przegrali 3:5 (0:3) z Wartą Poznań, a hat trickiem popisał się Łukasz Miszkiewicz. W II lidze okręgowej nasza drużyna wygrała 7:0 (2:0) z Liderem Swarzędz. Bramki strzelali: Jan Marcinkowski - dwie, Jakub Przybylski - dwie, Dawid Ebelewicz i Adam Kłopocki, a raz do własnej bramki trafił zawodnik Lidera.
-
25.04.2023
Zrobić kolejny krok
W sobotę 29 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Jest to kolejny krok naszego zespołu w drodze po najwyższe cele. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.
-
24.04.2023
Dwie weekendowe porażki (2009)
Nie był to udany weekend dla trampkarzy młodszych Polonii. Pierwsza drużyna przegrała 0:7 (0:4) z Akademią Piłkarską Reissa, natomiast drugi zespół po ciekawym meczu przegrał z niepokonanymi dotąd Błękitnymi Owińska 2:4 (2:3). Bramki dla Polonii w tym meczu strzelili Wiktor Rozwora oraz Sebastian Grządzielewski.
-
24.04.2023
CLJ U-15: Porażka w ważnym meczu (2008)
W ważnym meczu w kontekście walki o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów U-15 zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał z Orlenem Gdańsk 2:3 (1:3). Gospodarze szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, ale Poloniści walczyli o punkty do ostatniej sekundy. Niestety imo ambitnej walki z Gdańska wrócili bez punktów. Bramki dla Polonii strzelili Mikołaj Kowalski z rzutu karnego oraz Wiktor Motyl.
-
24.04.2023
Cenne zwycięstwo z KKS-em 1925 (2006)
W meczu 5. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów Polonia Środa Wielkopolska wygrała na Nowym Stadionie Średzkim 2:1 (1:0) z KKS-em Kalisz, czyli dotychczasowym wiceliderem rozgrywek. Oba zespoły przed meczem miały tyle samo punktów, a dzięki zwycięstwu Polonia awansowała na 2. miejsce. Obie bramki dla średzkiej drużyny strzelił Michał Bańkowski.
-
24.04.2023
Zwycięstwo orlików w Pleszew Cup (2012)
Wczoraj orlicy starsi Polonii rywalizowali w turnieju piłkarskim Pleszew Cup, w którym udział brało 20 drużyn z całej Wielkopolski. Podopieczni trenerów Bartosza Bejmy i Miłosza Chojnackiego odnieśli siedem zwycięstw w ośmiu meczach i triumfowali w całym turnieju!























































