09.09.2019
Bez punktów w Suchym Lesie (2007)W sobotę 7 września o godzinie 9:00 w Suchym Lesie odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Haremskiego mierzyli się z miejscowymi Sucharami.
Od początku meczu Polonia miała optyczna przewagę. Gospodarze ustawili się nisko i liczyli na kontry. Polonia mimo przewagi nie stworzyła zbyt wieku klarownych sytuacji. Wynik do przerwy 0:0.
Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Polonia prowadziła grę. Kilka groźnych strzałów ładuje niestety na poprzeczce gospodarzy. Pierwsza bramka pada dopiero w 55 minucie meczu a jej strzelcem jest Michał Muszyński. Wydawało się ze Polonia wygra ten mecz jednak w samej końcówce meczu tracimy dwie bramki. Obie po rzutach wolnych. Niestety ostatecznie przegrywamy 2:1. Szkoda straconych punktów ale taka jest piłka a niewykorzystane sytuacje często się mszczą.
Polonia wystąpiła w składzie: J.Korcz, Ł.Forysiak, J.Wujek, K.Jankowski, A.Fiołka, M.Skrobich, J.Grzegorczyk, T.Trójnara, O.Popis, J.Pośledni, B.Markiewicz, A.Wdowiak, M.Muszyński, K.Ochowiak
Najnowsze aktualności
-
11.09.2023
Nowy sponsor drużyny Kobiet
Nasz klub od dawna stawia na rozwijanie piłki nożnej na najwyższym poziomie. Dzięki temu podejściu zdobyliśmy uznanie i serca wielu kibiców oraz partnerów biznesowych. Teraz, z dumą i ogromnym entuzjazmem, witamy Meblo Kompleks, który dołącza do naszej piłkarskiej rodziny.
-
08.09.2023
Czerwono w Swarzędzu
W piątek 8 września piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem naszym rywalem był zespół Unii Swarzędz.
-
08.09.2023
Akademia: Zapowiedź weekendu (09/10.09.2023)
Dziś wyjazdowym meczem juniorów z rocznika 2008 rozpoczęliśmy kolejny weekend pełny ligowego grania! W sobotę niezwykle ciekawie zapowiadają się domowe starcia trampkarzy młodszych 2010 z Lechem Poznań, a także młodzików młodszych 2012 z Polonią Leszno. W niedzielę natomiast czwarty mecz w Centralnej Lidze Juniorów U-15 rozegrają trampkarze starsi 2009, którzy na wyjeździe podejmą Pogoń Szczecin. Również wyjazdowy mecz rozegrają juniorzy 2005, a ich rywalem będzie Lipno Stęszew.
-
07.09.2023
Porażka trampkarek z Kotwicą (Dziewczyny)
We wtorek zespół dziewcząt rozegrał zaległy mecz II ligi okręgowej trampkarzy młodszych, w którym Polonistki zmierzyły się z Kotwicą II Kórnik. Nasze zawodniczki po dość wyrównanym meczu przegrały ostatecznie 0:3 (0:2).
-
07.09.2023
Polonia lepsza od Talentu (2012)
W środowy wieczór młodzicy młodsi średzkiej Polonii (rocznik 2012) rozegrali zaległy mecz w ramach rozgrywek II ligi okręgowej. Rywalem Polonistów był zespół UKS Talent Poznań, a mecz rozegrany został na świetnie przygotowanym boisku Stadionu Olimp na osiedlu Rusa 56. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.
-
06.09.2023
Żacy byli gospodarzem turniejów ligowych (2015)
W sobotę obie grupy rocznika 2015 rozgrywały 1. kolejkę turniejów Wielkopolskiego ZPN. Zarówno grupa czerwona jak i biała były gospodarzami, a rywalizacja miała miejsce na głównej płycie Stadionu Średzkiego.
-
06.09.2023
Intensywnie rozpoczęli sezon ligowy (2014)
Z workiem bramek młodzi Poloniści (rocznik 2014) wrócili w sobotę do Środy Wielkopolskiej po dwóch turniejach ligowych. Nasz zespół zagrał tego dnia w Zaniemyślu i Śremie.
-
06.09.2023
Aleksandra Różańska dołącza do zespołu Polonii
Po za kadrą zawodniczą wzmacniamy także nasza kadrę administracyjną. Nowym pracownikiem Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolska została Aleksandra Różańska która w naszym klubie wzmacnia dział social mediów i współpracy biznesowej. Poznajcie zatem bliżej Olę…



























































