20.08.2024
Bez punktów w RadomiuNie wyszedł nam niestety drugi wyjazd w tej rundzie i z Radomia zespół kobiet Polonii Środa wraca bez punktów.
Na wyniku niestety zawarzyła pierwsza połowa która w naszym wykonaniu była po prostu słaba a nasz zespół stracił w tej części gry trzy bramki samemu strzelając tylko jedną. Jak to się mówi w żargonie piłkarskim nasz zespół nie "wyszedł z autokaru ". Dodatkowo przez kontuzje już przed przerwą trener był zmuszony dokonać korekt w swoim zespole a boisko musiała opuścić Laura Nowicka. Jej miejsce zajęła Ada Glogier.
Natomiast po przerwie dziewczyny świetnie zareagowały i naprawdę początek w naszym wykonaniu był bardzo dobry ale zabrakło skuteczności, zimnej krwi żeby szybciej złapać kontakt bramkowy z rywalkami. Ta sztuka finalnie się udała ale zabrakło już czasu na coś więcej i niestety nie udało się zdobyć choćby punktu. Chcemy wyciągnąć na pewno wnioski po naszych błędach i wspólnie zastanowić i ocenić skąd taka wyraźnie słabsza postawa w jednej z części gry żeby uniknąć takiej sytuacji na przyszłość.. oraz przygotować się jak najlepiej do inauguracji przed własnymi kibicami i zdobyć trzy punkty na naszym boisku.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Valchuk – Paduch (61` Greser), Hyża, Falkowska (46` Kujawa), Ratajczak, Szewczyk, Nogalska (71` Ścisłowska), Pawlak (71` Dobroń), Wielińska, Rogaciova, Nowicka (18` Glogier)
Najnowsze aktualności
-
31.08.2021
Wysoka porażka z Victorią (2003/04)
Niestety, po dwóch wysokich zwycięstwach zanotowaliśmy równie wysoką porażkę. Nie bez znaczenia było to, że kilku zawodników wracało po przerwie spowodowanej kontuzją oraz to, że kilku kolejnych nie zdążyło się wykurować na ten mecz. Mimo wszystko, nawet przy mocno okrojonym składzie nie powinniśmy tak łatwo dać się ograć.
-
31.08.2021
Remis z Calisią (2007)
Trampkarze starsi KS Polonia Środa Wielkopolska w trzeciej kolejce rozgrywek ligi wojewódzkiej na własnych obiektach podejmowali obecnego lidera Calisię Kalisz.
-
30.08.2021
Wygrana z Sokołem Kleczew (2005)
W niedzielę o godzinie 10:00 zespół juniorów młodszych Polonii Środa podejmował u siebie zespół Sokoła Kleczew.
-
30.08.2021
Aktywna sobota skrzatów (2015)
Aktywne sobotnie przedpołudnie spędziły drużyny rocznika 2015. Tego dnia odbyła się gra wewnętrzna Skrzatów Starszych na płycie głównego boiska KS Polonii przy ulicy Sportowej.
-
30.08.2021
Skromna wygrana młodzików (2010)
W sobotnie popołudnie młodzicy młodsi udali się na kolejna kolejkę ligowa do Baranowa na mecz z APR Poznań.
-
30.08.2021
Wygrana w pierwszym meczu (2009)
W minioną sobotę zespół Młodzika starszego występujący na co dzień w I Lidze Okręgowej rozegrał mecz z LPFA Skoki. Spotkanie odbyło się na boisku Centrum Treningowego o godz. 10:00.
-
30.08.2021
Minimalna przegrana z AP Reissa (2006)
W sobotę 28 sierpnia juniorzy młodsi B2 rozegrali mecz trzeciej kolejki ligowej, a przeciwnikiem polonistów była Akademia Reissa Poznań. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną gości 3-2.
-
30.08.2021
Polonistki nie zwalniają tempa
W niedzielę od samego rana zespół seniorek Polonii Środa udał się na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. W trzecim meczu ligowym naszymi rywalkami były dziewczyny UKS Ząbkovia Ząbki.


























































































