20.08.2024
Bez punktów w RadomiuNie wyszedł nam niestety drugi wyjazd w tej rundzie i z Radomia zespół kobiet Polonii Środa wraca bez punktów.
Na wyniku niestety zawarzyła pierwsza połowa która w naszym wykonaniu była po prostu słaba a nasz zespół stracił w tej części gry trzy bramki samemu strzelając tylko jedną. Jak to się mówi w żargonie piłkarskim nasz zespół nie "wyszedł z autokaru ". Dodatkowo przez kontuzje już przed przerwą trener był zmuszony dokonać korekt w swoim zespole a boisko musiała opuścić Laura Nowicka. Jej miejsce zajęła Ada Glogier.
Natomiast po przerwie dziewczyny świetnie zareagowały i naprawdę początek w naszym wykonaniu był bardzo dobry ale zabrakło skuteczności, zimnej krwi żeby szybciej złapać kontakt bramkowy z rywalkami. Ta sztuka finalnie się udała ale zabrakło już czasu na coś więcej i niestety nie udało się zdobyć choćby punktu. Chcemy wyciągnąć na pewno wnioski po naszych błędach i wspólnie zastanowić i ocenić skąd taka wyraźnie słabsza postawa w jednej z części gry żeby uniknąć takiej sytuacji na przyszłość.. oraz przygotować się jak najlepiej do inauguracji przed własnymi kibicami i zdobyć trzy punkty na naszym boisku.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Valchuk – Paduch (61` Greser), Hyża, Falkowska (46` Kujawa), Ratajczak, Szewczyk, Nogalska (71` Ścisłowska), Pawlak (71` Dobroń), Wielińska, Rogaciova, Nowicka (18` Glogier)
Najnowsze aktualności
-
03.03.2022
Podejmujemy współpracę z 36 Minut
Łączy nas sport, zamiłowanie do dbania o kondycję i zdrowy styl życia. Polonia Środa Wielkopolska ma przyjemność ogłosić partnerstwo z butikowym studiem treningowym 36 Minut.
-
01.03.2022
Polska piłka dla Ukrainy!
Polski Związek Piłki Nożnej nie pozostaje obojętnym na cierpienie ukraińskiego narodu, który doświadcza brutalnej agresji ze strony Federacji Rosyjskiej. Z inicjatywy prezesa Cezarego Kuleszy organizujemy akcję wsparcia „Polska Piłka dla Ukrainy”. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce pieniężnej, nad którą nadzór będzie sprawował Polski Czerwony Krzyż. PZPN i Ekstraklasa S.A. już zadeklarowały wpłaty po 100 tys. złotych.
-
28.02.2022
Polonia Cup 2022 (2014)
Od samego rana w niedzielę 27.02.2022r ruszył wspaniały turniej piłkarski kategorii Żaka Młodszego rocznika 2014 - Polonia Cup 2022. Zmagania siedmiu drużyn rozgrywały się na hali Kobra Arena przy Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Wielkopolskiej i trwały ponad pięć godzin.
-
28.02.2022
Towarzyskie granie młodzików (2009)
W minionym tygodniu kolejne mecze kontrolne mają za sobą Młodzicy pierwszej drużyny z rocznika 2009. W środę na boisku w Zielnikach gościliśmy jedną z najlepszych drużyn w Polsce rocznika 2010 - Lecha Poznań. Pierwsza połowa to dominacja naszych młodszych kolegów z Poznania, którzy udokumentowali to zdobytymi bramkami. W drugiej połowie nawiązaliśmy równą walkę i udało nam się nawiązać kontakt z rywalem, jednak to w całym meczu zwycięsko wyszedł Lech.
-
28.02.2022
Towarzysko z Avią (2016)
Kolejne doświadczenie mają za sobą najmłodsi zawodnicy naszej Akademii, czyli Skrzaty z rocznika 2016. Podopieczni trenerów Tomasza Gendery i Marcina Parusa rozegrali grę kontrolną z rówieśnikami Avii Kamionki. W minioną sobotę w sali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji nasi młodzi piłkarze stoczyli wiele pojedynków 1x1 i strzelili sporo bramek.
-
28.02.2022
Pracowita sobota polonistów (2012)
Sobotnie przedpołudnie Poloniści z rocznika 2012 spędzili bardzo pracowicie.
-
28.02.2022
Porażka z AKF Poznań (2010)
W sobotnie przedpołudnie, młodzicy młodsi rozegrali mecz sparingowy z AKF Poznań
-
28.02.2022
Polonia Cup 2022 (2013)
W sobotę, 26 lutego zespoły Polonii Środa z rocznika 2013 były gospodarzem turnieju Polonia Cup 2022. Zmagania podzielone były na dwie sesje - poranną i popołudniową i rozgrywały się na hali Kobra Arena przy Szkole Podstawowej nr 3.






























































































