25.10.2021
Bez punktów w Koziegłowach (2009)W niedzielę 24.10.2021 o godzinie 13:00 drużyna z rocznika 2009 udała się na mecz do PSS Junior Koziegłowy by powalczyć o kolejne ligowe punkty.
Niestety ta niedziela nie będzie przez nas dobrze zapamiętania gdyż w 25 minucie pierwszej połowy było już praktycznie po meczu gospodarze rozłożyli nas na łopatki i prowadzili 4:1 choć to my strzelaliśmy pierwsza bramkę. Druga połowa to dominacja naszego zespołu ale niestety waliliśmy przysłowiową głową w mur. Obroną rywali okazała się na tyle szczelna że zdołaliśmy strzelić tylko jedną bramkę ale też i straciliśmy jedną . Mecz kończy się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Następny mecz zagramy 31.10.2021 w Środzie z Piastem Kobylnica która wykorzystała nasze potknięcie i wskoczył na fotel lidera .
Zagraliśmy w składzie: B. Szymkowiak - S. Grządzielewski , W. Rozwora , B. Rusin , S. Korzeniewski , J. Sawuć , K. Jaguś , P. Tumidaj , S. Jaskólski ( B. Kruk , A. Banaszak , K. Maciejewski)
Najnowsze aktualności
-
21.12.2011
II miejsce młodzików na turnieju w Suchym Lesie
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 17 grudnia wziął udział w V Gwiazdkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Sucholeskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Suchym Lesie. W zawodach tych rywalizowało 10 zespołów z rocznika 1999 i młodszych. Poloniści występujący jako zespół młodszy złożony z chłopców urodzonych w 2000 i 2001 roku spisali się znakomicie zajmując bardzo wysoką II pozycję.























































