25.10.2021
Bez punktów w Koziegłowach (2009)W niedzielę 24.10.2021 o godzinie 13:00 drużyna z rocznika 2009 udała się na mecz do PSS Junior Koziegłowy by powalczyć o kolejne ligowe punkty.
Niestety ta niedziela nie będzie przez nas dobrze zapamiętania gdyż w 25 minucie pierwszej połowy było już praktycznie po meczu gospodarze rozłożyli nas na łopatki i prowadzili 4:1 choć to my strzelaliśmy pierwsza bramkę. Druga połowa to dominacja naszego zespołu ale niestety waliliśmy przysłowiową głową w mur. Obroną rywali okazała się na tyle szczelna że zdołaliśmy strzelić tylko jedną bramkę ale też i straciliśmy jedną . Mecz kończy się wynikiem 5:2 dla gospodarzy. Następny mecz zagramy 31.10.2021 w Środzie z Piastem Kobylnica która wykorzystała nasze potknięcie i wskoczył na fotel lidera .
Zagraliśmy w składzie: B. Szymkowiak - S. Grządzielewski , W. Rozwora , B. Rusin , S. Korzeniewski , J. Sawuć , K. Jaguś , P. Tumidaj , S. Jaskólski ( B. Kruk , A. Banaszak , K. Maciejewski)
Najnowsze aktualności
-
16.04.2012
Wiele emocji, kontrowersji i płaczu na meczu młodzików
W piątek 13 kwietnia zespół młodzików wyjechał na mecz ligowy do Tarnowa Podgórnego. Po wielu emocjach i kilku bardzo istotnych kontrowersyjnych decyzjach sędziego zawodów Polonia tylko zremisowała z zespołem gospodarzy 2:2.





















































