16.10.2018
Bez punktów w BydgoszczyW niedzielne przedpołudnie 14 października zespół kobiet Polonii Środa udał się na kolejne spotkanie ligowe się na ciężki teren do Bydgoszczy by mierzyć się z miejscowym KKP.
Przeciwniczki były zdecydowanym faworytem jednak i my mieliśmy swój pomysł na to spotkanie. Mając kilka braków personalnych wiedzieliśmy, że konsekwentna gra obronna i żelazna dyscyplina taktyczna może przynieść nam sukces. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra i do przerwy na tablicy widniał bezbramkowy remis co było spora niespodzianka dla kibiców gospodyń. Mnóstwo zdrowia kosztowała nas praca na całej długości i szerokości boiska. Tego właśnie elementu nieco zabrakło nam w drugiej połowie przez co straciliśmy trzy bramki. Jednak wynikały one bardziej z naszych indywidualnych błędów aniżeli z pięknej gry rywalek. Same również stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe ale brakowało dobrego wykończenia akcji. Sumując to w dniu dzisiejszym więcej argumentów by dopisać siebie 3 pkt ligowe miał zespół z Bydgoszczy. Jednak my walczymy dalej zbierając cenne boiskowe doświadczenia. Oby za tydzień było lepiej.
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Spalony – Ratajczak, Cicha, Szukalska (Lehmann), Mikołajczak (Polak), Nowicka (Wojtecka), Ciesiółka (Purgał), Jankowska, Nowak, Szafran, Nowakowska.
Najnowsze aktualności
-
18.09.2012
Robert Halaburda po objęciu obowiązków I trenera
Dziś obowiązki pierwszego trenera drużyny Polonii Środa Wielkopolska objął dotychczasowy asystent Mariana Kurowskiego, Robert Halaburda.
-
18.09.2012
Dymisja trenera Mariana Kurowskiego
W dniu dzisiejszym Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska, za porozumieniem stron rozwiązał umowę z trenerem pierwszego zespołu, Marianem Kurowskim.
-
18.09.2012
Jutro losowanie Pucharu Polski
Jutro tj. środa w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par czwartej rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej.
-
18.09.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejny w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie Piast Kobylin.
-
18.09.2012
Młodzicy rozgromili Kotwicę Kórnik
Wczoraj 17.09.2012r. nasi młodzicy zagrali mecz ligowy w Kórniku z miejscową Kotwicą. Poloniści potwierdzili dobrą formę pewnie wygrywając na wyjezdzie 9:0.
-
17.09.2012
Galerie z meczów żaków i orlików młodszych
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczów naszych drużyn młodzieżowych, które rozegrały w mieniony weekend.
-
17.09.2012
Podsumowanie 6. kolejki klasy A
Szóstą kolejkę spotkań rozegrali w sobotę i niedzielę piłkarze drużyn poznańskiej klasy A grupy pierwszej.
-
17.09.2012
Podsumowanie 8. kolejki III ligi
W mieniony weekend rozegrana została ósma kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.























































