04.11.2024
Bez niespodzianki z Orlikiem (2012)
Polonii 2012 II nie udało się sprawić niespodzianki w starciu z Orlikiem Poznań. Goście od początku meczu przeważali na boisku, ale nasz zespół dzielnie walczył mimo niekorzystnego rezultatu, czego efektem była bramka Timura Tsarenki w drugiej części meczu.
Polonia 2012 II: 2. liga okręgowa D1, gr. Poznań 5
2 listopada 2024, godz. 11:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP1)
Polonia III Środa Wielkopolska 1:9 (0:6) Orlik Poznań
Timur Tsarenko 60 - Maciej Piepenborn 4, 20, 58, Filip Marciniak 17, 39, Artur Bułkowski 21, Vladyslav Tanko 33, Bartosz Okuła 44, Michał Kaszkowiak 62
Polonia: 29. Jan Wojciechowski - 11. Timur Tsarenko, 12. Witold Szulczyński, 18. Kacper Grochowski, 20. Antoni Przybyła, 31. Gabriel Banaszak, 96. Artur Szatkowski, 97. Adrian Sikorski, 99. Igor Delestowicz. Grali także: 5. Igor Kowalak, 98. Wojciech Lepczyński. Trenerzy: Kornel Ladrowski oraz Patryk Słomczyński.
Poznaniacy od początku meczu narzucili szybkie tempo i dominowali na boisku, skutecznie wykorzystując swoją przewagę w ataku. Poloniści starali się przeciwstawić ofensywie przeciwnika, jednakże piłkarze z Poznania pokazali swoją wyższość w każdej formacji. Honorową bramkę dla Polonii zdobył Timur Tsarenko. Był to jednak jedyny moment, kiedy Polonia mogła cieszyć się z gola, ponieważ Orlik Poznań kontynuował ofensywę, zdobywając kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 na korzyść Orlika Poznań.
Najnowsze aktualności
-
11.10.2023
Transmisja meczu ze Stolemem
Oczywiście ze spotkania dwunastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się ze Stolem Gniewino przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w niedzielę 15 października o godzinie 14:45.
-
11.10.2023
Turniej żaków w Środzie (2016)
W sobotę zespół żaków F2 Polonii (rocznik 2016) był gospodarzem turnieju ligowego w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W turnieju poza zespołami Polonii udział wzięli Zjednoczeni Września, Polanin Strzałkowo oraz Victoria Września.
-
11.10.2023
Gra wewnętrzna żaków (2015)
Z powodu wycofania się sparingpartnera rocznik 2015 zmuszony był rozegrać jedynie gry wewnętrzne. Wszyscy zawodnicy byli bardzo zaangażowani w grę. Mimo niesprzyjającej pogody ekipy miały ogromną frajdę z gry, a młodzi piłkarze byli skupieni na realizowaniu aspektów, nad którymi pracowali w minionym tygodniu.
-
11.10.2023
Orlicy rywalizowali w Śremie (2014)
W sobotę rocznik 2014 brał udział w turnieju ligowym w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który odbywał się w Śremie. Poloniści rywalizowali z Wartą Śrem I, Wartą Śrem II, Kłosem Zaniemyśl, Kotwicą Kórnik oraz Spartą-Sklejką Orzechowo.
-
11.10.2023
Turniej ligowy w Środzie (2013)
W niedzielne przedpołudnie zespół Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem ligowego turnieju orlików E1. Na płycie głównej poza Polonią rywalizowały Avia Kamionki, Orlik Miłosław, UKS Śrem oraz Warta Śrem.
-
10.10.2023
Zacząć wygrywać
Przed piłkarzami Polonii Środa Wielkopolska kolejny mecz sezonu 2023/24. Nasz zespół podejmie na własnym boisku Stolem Gniewino. Dla obu zespołów ze względu na ich sytuację w ligowej tabeli będzie to spotkanie za tak zwane sześć punktów.
-
10.10.2023
Z Talentem na szóstkę (2012)
W sobotnie przedpołudnie zawodnicy trenerów Dominika Rogowskiego i Kornela Ladrowskiego zmierzyli się na boisku Centrum Treningowego Polonii z rówieśnikami z UKS Talent Poznań. Mecz rozegrany w ramach rozgrywek II ligi okręgowej młodzików D2 zakończył się zwycięstwem Polonii 6:1, chociaż to goście jako pierwsi trafili do siatki. Nasz zespół jednak z każdą minutą prezentował się coraz lepiej i potrafił odwrócić losy spotkania.
-
10.10.2023
Zwycięstwo z Akademią Młodego Piłkarza (2013)
W sobotę swój ósmy już mecz w I lidze okręgowej młodzików młodszych rozegrał zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013). Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego na wyjeździe rywalizowali z poznańską Akademią Młodego Piłkarza. Pojedynek był długimi momentami bardzo zacięty, ale ostatecznie to nasz zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W pierwszej połowie dwukrotnie do siatki trafił Paweł Szumski, a po przerwie bramki zdobyli Jakub Przybyłek oraz Maksymilian Małecki.




























































