23.01.2013
Beser: Jestem z tego zadowolony i szczęśliwyWczoraj na zasadzie wypożyczenie do naszego klubu trafił Paweł Beser. 20-letni golkiper jeszcze w rundzie wiosennej znajdował się w kadrze pierwszoligowej Warty Poznań.
- W Warcie Poznań jest teraz ciężka sytuacja i postanowiłem odejść na wypożyczenie na pół roku żeby cały czas się ogrywać - powiedział nowy bramkarz Polonii, który podobnie jak dwunastu innych piłkarzy Zielonych opuścił zimą klub z Dolnej Wildy.
Paweł Beser nie zamierza ustępować miejsca w bramce i liczy na to że wiosną będzie podstawowym golkiperem naszej drużyny - Będę chciał jak najlepiej zaprezentować się trenerowi. Trener mnie zna, wie jakie mam możliwości. Będę walczył o bluzę z numerem jeden - komentuje zawodnik.
Bramkarz w rozmownie odniósł się także do swojej przyszłości. - Zobaczę jak przepracujemy ten okres i całą rundę wiosenną. Zobaczę czy zgłoszą się jakieś drużyny z wyższych klas rozgrywkowych. Nie ukrywam że po tym pół roku jeżeli Polonia będzie chciała walczyć o awans to chciałbym zostać - mówi niedawny solenizant, który 21 stycznia ukończył 20 lat.
Wychowanek Polanina Strzałkowo, krótko podsumowuje pracę trenera Czesława Owczarka w poznańskiej Warcie. - Praca trenera Czesława Owczarka w Warcie wyglądała bardzo dobrze - powiedział bramkarz. - Pewnie i dlatego jestem teraz tutaj - dodał.
Polonia nie była jedynym klubem, który interesował się Pawłem Beserem. - Nikt mnie szczególnie nie namawiał by przyjść tu do Środy. Miałem jeszcze propozycję od Lubońskiego KS Luboń, ale została odrzucona. Jestem w Polonii i jestem z tego zadowolony i szczęśliwy że tutaj trafiłem - powiedział na koniec.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2021
Pewna wygrana juniorów (2005)
W dniu 30.10.2021 juniorzy młodsi Polonii Środa udali się na mecz ligowy do Śremu aby podjąć rywalizację z UKS-em. W pierwszym meczu tej rundy wygrana naszego zespołu pewna 4-2 co przed rewanżem dawało nam większą pewność siebie.
-
02.11.2021
Porażka juniorów w Gostyniu (2006)
W sobotę 30 października zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem poloniści wybrali się na mecz do Gostynia, gdzie podejmowani byli przez miejscową Kanię. W pierwszym spotkaniu w Środzie bo bardzo dobrym i emocjonującym pojedynku padł remis 3-3. Niestety w rewanżu górą byli gospodarze, którzy wygrali zasłużenie 3-0.
-
02.11.2021
Remis w Radomiu
W sobotę o godzinie 6.00 rano po bardzo długiej przerwie reprezentacyjnej wyruszyłyśmy w podróż do Radomia by tam walczyć o kolejne punkty ligowe. Runda jesienna powoli dobiega końca i trudy rozgrywek są już dość mocno odczuwane przez nasze zawodniczki. Zdajemy sobie jednak sprawę w jak dobrym położeniu się znajdujemy i nie chcemy tej szansy zaprzepaścić dlatego przed każdym meczem motywacja w naszych szeregach jest ogromna. Mecz w Radomiu rozpoczął się o godzinie 12.30. Przeciwniczki dobrze nam znane i dotychczas nie miałyśmy dobrego bilansu spotkań z nimi. Chciałyśmy tę złą passę odmienić.
-
02.11.2021
Zwycięstwo z LZS Cielcza
W niedzielę 31.10.2021 o godz. 14.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem LZS Cielcza. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 2-0. Bramki dla Polonii strzelili: Krystian Pawlak -1, Oliwier Matoszko - 1.
-
30.10.2021
Bez bramek w Kołobrzegu
W meczu piętnastej kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa mierzyli się w Kołobrzegu z miejscowym zespołem Kotwicy.
-
29.10.2021
Transmisja z Kołobrzegu
Ze spotkania piętnastej kolejki III ligi grupy 2 pomiędzy Polonią Środa Wlkp., a Kotwicą Kołobrzeg przeprowadzimy bezpośrednią transmisję...Jest to możliwe dzięki sponsorowi transmisji firmie TRANS PRO

Firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym oraz spedycją na terenie Polski i Europy.
bartosz.ratajczak@transpro.com.pl
509-120-300Transmisja:
30.10.2021
14:50 -
28.10.2021
Wygrana juniorów w Złotowie (2006)
W sobotę 23 października juniorzy młodsi naszego klubu rozegrali kolejny mecz ligowy. Poloniści na własnym boisku podejmowali zespół Fair Play Złotów.
-
26.10.2021
Zagrają u wicelidera
W sobotę 30 października piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie wicelider ligowej tabeli Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie pomiędzy oboma zespołami zawsze są bardzo emocjonujące i dostarczają kibicom wielu wrażeń.

























































