23.01.2013
Beser: Jestem z tego zadowolony i szczęśliwyWczoraj na zasadzie wypożyczenie do naszego klubu trafił Paweł Beser. 20-letni golkiper jeszcze w rundzie wiosennej znajdował się w kadrze pierwszoligowej Warty Poznań.
- W Warcie Poznań jest teraz ciężka sytuacja i postanowiłem odejść na wypożyczenie na pół roku żeby cały czas się ogrywać - powiedział nowy bramkarz Polonii, który podobnie jak dwunastu innych piłkarzy Zielonych opuścił zimą klub z Dolnej Wildy.
Paweł Beser nie zamierza ustępować miejsca w bramce i liczy na to że wiosną będzie podstawowym golkiperem naszej drużyny - Będę chciał jak najlepiej zaprezentować się trenerowi. Trener mnie zna, wie jakie mam możliwości. Będę walczył o bluzę z numerem jeden - komentuje zawodnik.
Bramkarz w rozmownie odniósł się także do swojej przyszłości. - Zobaczę jak przepracujemy ten okres i całą rundę wiosenną. Zobaczę czy zgłoszą się jakieś drużyny z wyższych klas rozgrywkowych. Nie ukrywam że po tym pół roku jeżeli Polonia będzie chciała walczyć o awans to chciałbym zostać - mówi niedawny solenizant, który 21 stycznia ukończył 20 lat.
Wychowanek Polanina Strzałkowo, krótko podsumowuje pracę trenera Czesława Owczarka w poznańskiej Warcie. - Praca trenera Czesława Owczarka w Warcie wyglądała bardzo dobrze - powiedział bramkarz. - Pewnie i dlatego jestem teraz tutaj - dodał.
Polonia nie była jedynym klubem, który interesował się Pawłem Beserem. - Nikt mnie szczególnie nie namawiał by przyjść tu do Środy. Miałem jeszcze propozycję od Lubońskiego KS Luboń, ale została odrzucona. Jestem w Polonii i jestem z tego zadowolony i szczęśliwy że tutaj trafiłem - powiedział na koniec.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2022
Remis w starciu z Kotwicą
W drugim spotkaniu towarzyskim rozgrywanym tej zimy piłkarze Polonii Środa Wlkp. zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu z czwartoligową Kotwicą Kórnik.
-
27.01.2022
Przedstawienie rywala: Kotwica Kórnik
W sobotę 29 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem będzie zajmująca czwarte miejsce w IV lidze Kotwica Kórnik.
-
22.01.2022
Wygrana na początek przygotowań
W pierwszym zimowym meczu towarzyskim podczas okresu przygotowawczego piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Swarzędzu na boisku ze sztuczną nawierzchnią z liderem rozgrywek czwartoligowych – Unią Swarzędz.
-
20.01.2022
Przedstawienie rywala: Unia Swarzędz
W sobotę piłkarze Polonii Środa rozpoczną gry towarzyskie jakie tej zimy zaplanował dla swoich podopiecznych nasz sztab szkoleniowy. Pierwszym rywalem naszego zespołu będzie lider czwartej ligi Unia Swarzędz.
-
19.01.2022
PHU Kicińscy przedłuża współpracę z Polonią
Cenimy sobie współpracę z szerokim gronem naszych partnerów i cieszymy się, gdy ta pozytywna ocena spotyka się z wzajemnością. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KICIŃSCY przedłużyło umowę sponsorską z KS Polonia Środa Wielkopolska rozszerzając zakres wsparcia. Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy dumni, że możemy realizować nasz piłkarski projekt przy udziale cieszącego się uznaniem lokalnego przedsiębiorstwa.
-
18.01.2022
Rozpoczęli drugi tydzień przygotowań
W poniedziałek 17 stycznia piłkarze Polonii Środa rozpoczęli drugi tydzień zimowych przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/22. Podopieczni Marcina Duchały i Pawła Juszczyka będą trenować w tym tygodniu codziennie, a na koniec mikrocyklu zmierzą się z czwartoligową Unią Swarzędz.
-
13.01.2022
Pierwsze miejsce we Wrocławiu (2006)
W niedzielę 9 stycznia po przerwie świątecznej młodzi poloniści z rocznika 2006 wybrali się na charytatywny turniej do Wrocławia, którego celem było wsparcie finansowe na leczenie jednego z zawodników FC Wrocław Academy. Podrzędnym celem turnieju była gra z bardzo ciekawymi zespołami takimi jak Śląsk Wrocław, Parasol Wrocław czy FC Wrocław Academy oraz Polonia Środa Śląska i Polonia Leszno. A więc zespoły z, którymi na co dzień nasi zawodnicy nie mają możliwości zagrania. Turniej został rozegrany na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią a przeznaczony był dla kategorii wiekowej 2006 oraz 2007. Dla naszego zespołu najważniejszą rzeczą było to, aby każdy zawodnik spędził na boisku tyle samo minut i pokazał się z jak najlepszej strony. Trenerzy w tym dniu do wykorzystania mieli aż 18 zawodników. Poloniści kolejno w swoich spotkaniach osiągnęli następujące wyniki:
-
13.01.2022
Parcela oficjalnym Biurem Nieruchomości KS Polonia
Biuro Nieruchomości Parcela staje się Oficjalnym Biurem Nieruchomości KS Polonia Środa Wielkopolska! Biuro świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Udziela fachowych porad niezbędnych do zrealizowania korzystnych transakcji. Cieszymy się, że Nieruchomości Parcela dołączają do rodziny Polonii, a was zapraszamy do siedziby biura przy ulicy Kościuszki 47A w Środzie Wielkopolskiej.

























































