30.08.2021
Aktywna sobota skrzatów (2015)Aktywne sobotnie przedpołudnie spędziły drużyny rocznika 2015. Tego dnia odbyła się gra wewnętrzna Skrzatów Starszych na płycie głównego boiska KS Polonii przy ulicy Sportowej.
Podczas zawodów obserwowaliśmy dużo pojedynków jeden na jednego oraz padło wiele pięknych bramek. Na koniec rozgrywek chłopcy strzelali po pięć serii rzutów karnych swoim Trenerom. Wyśmienita zabawa zakończyła się zwycięstwem zespołu Zielonych 2:1.
W grze udział wzięli: Konrad Kriger, Antek Kulka, Jan Leperowski, Wojtek Łukaszewski, Radek Polk, Filip Stasiak, Szymon Szurko, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Aleks Błaszyk.
Najnowsze aktualności
-
29.08.2011
Kolejny wygrany sparing młodzików
W sobotę 27 sierpnia zespół młodzików rozegrał kolejny mecz towarzyski. Tym razem młodzi Poloniści udali się do Goliny na spotkanie z miejscowym Gromem. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii 6:1.





















































