30.08.2021
Aktywna sobota skrzatów (2015)Aktywne sobotnie przedpołudnie spędziły drużyny rocznika 2015. Tego dnia odbyła się gra wewnętrzna Skrzatów Starszych na płycie głównego boiska KS Polonii przy ulicy Sportowej.
Podczas zawodów obserwowaliśmy dużo pojedynków jeden na jednego oraz padło wiele pięknych bramek. Na koniec rozgrywek chłopcy strzelali po pięć serii rzutów karnych swoim Trenerom. Wyśmienita zabawa zakończyła się zwycięstwem zespołu Zielonych 2:1.
W grze udział wzięli: Konrad Kriger, Antek Kulka, Jan Leperowski, Wojtek Łukaszewski, Radek Polk, Filip Stasiak, Szymon Szurko, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Aleks Błaszyk.
Najnowsze aktualności
-
04.09.2011
Młodzicy rozpoczęli sezon od zwycięstwa
W sobotnie przedpołudnie 3 września zespół młodzików rozpoczął zmagania ligowe. W pierwszym meczu Poloniści podejmowali na własnym boisku zespół Kotwicy Kórnik. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 3:1. W drugim meczu w tej grupie Clescevia Kleszczewo przegrała u siebie z Szóstką Śrem 7:0, natomiast Warta Poznań w tej kolejce pauzowała.





















































