OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

23.01.2023

Akademia z dotacją na rok 2023!

Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska otrzymała dotację na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Środa Wielkopolska dla klubów sportowych na rok 2023.

KS Polonia otrzymał dwa dofinansowania:

 1. 315.000,00 zł na zadanie pt. "Poprawa warunków uprawiania piłki nożnej na terenie Gminy Środa Wielkopolska poprzez realizację zajęć sportowych Akademii Piłkarskiej Klubu Sportowego Polonia", w ramach którego będziemy mogli realizować zajęcia sportowe, organizować mecze akademii oraz wyjazdy, zakupić sprzęt i stroje sportowe.
 2. 15.000,00 zł na zadanie pt. "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizowanie i propagowanie wśród dzieci, młodzieży i pozostałych mieszkańców Gminy Środa Wielkopolska aktywnych form kultury fizycznej - upowszechnianie sportu wśród mieszkańców Gminy Środa Wielkopolska w dziedzinie piłka nożna, poprzez stwarzanie możliwości do współzawodnictwa sportowego podczas meczów i turniejów piłkarskich i rywalizacji z zespołami z całej Polski", w ramach którego będziemy mogli zorganizować Polonia Cup - dziewiątą edycję turnieju piłkarskiego o utrwalonej renomie, w którym udział biorą drużyny z całego regionu oraz Polski.

Niezwykle cieszy nas, że największy klub sportowy na terenie powiatu średzkiego, mogący pochwalić się Złotym Certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, będzie mógł utrzymywać wysoką jakość szkolenia młodych Średzian. Dziękujemy!

Najnowsze aktualności

 • 26.02.2024

  Jeden punkt z Radomia

  W zaległym meczu rundy jesiennej Orlen I Ligi Kobiet piłkarki Polonii Środa zremisowały bezbramkowo w Radomiu ze Sportową Czwórką Radom.

 • 26.02.2024

  Żacy zagrali w turnieju Klubów Partnerskich Lecha Poznań (2015)

  W niedzielę zespół żaków starszych (rocznik 2015, grupa biała) wziął udział w turnieju Klubów Partnerskich Lecha Poznań, który odbył na boisku treningowym obok Enea Stadionu w Poznaniu.

 • 24.02.2024

  Zwycięstwo trampkarzy z Górnikiem (2010)

  W drugiej grze kontrolnej podsumowującej grupowanie w Licheniu Starym zespół trampkarzy młodszych (rocznik 2010) wygrał 4:2 z Górnikiem Konin. Bramki strzelali Łukasz Miszkiewicz, Kamil Jankowiak i Jakub Przybylski, a raz zawodnik rywali trafił do własnej bramki. W zespole Marcina Łopusińskiego i Marcina Grabowskiego wystąpiło pięciu zawodników testowanych.

 • 23.02.2024

  Sparingowe zwycięstwo juniorów (2008)

  W drugim meczu kontrolnym podczas pobytu w Licheniu Starym zespół juniorów B2 rywalizował z drużyną SMS AP Reissa Ślesin złożoną z zawodników z Ukrainy. Do przerwy Poloniści prowadzili po golu Gabriela Baszczyńskiego, ale po przerwie goście odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Ostatecznie nasz zespół zdołał jeszcze odwrócić wynik, a do siatki dwukrotnie trafił Piotr Kamiński.

 • 22.02.2024

  Kolejny sparing w Licheniu (2009)

  W drugim sparingu podczas zgrupowania w Licheniu Starym zespół trampkarzy starszych Polonii Środa Wielkopolska rywalizował z LKS-em Ślesin 2008/2009. Poloniści po bramkach Franciszka Błaszyka i Filipa Staszaka wygrali 2:0 (1:0).

 • 22.02.2024

  Orlicy zagrali z GKS Sompolno (2014)

  Zespół orlików młodszych (rocznik 2014) rozegrał podczas trwającego obozu w Licheniu Starym mecz kontrolny z GKS Sompolno 2013. Mecz trwał 2x40 minut. Nasza drużyna grająca tego dnia bez zmian wygrała 12:7.

 • 22.02.2024

  Polonia 2013: Terminarz I ligi okręgowej D2

  Zespół orlików starszych Polonii Środa Wielkopolska poznał terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej. Podopieczni Radosława Falgiera będą rywalizować w I lidze okręgowej młodzików młodszych D2. Młodzi Poloniści pierwszy mecz rozegrają na wyjedzie 23/24 marca, a ich rywalem będzie Wielkopolska Komorniki. Runda wiosenna zakończy się 22/23 czerwca.

 • 22.02.2024

  Polonia 2011: Terminarz I ligi okręgowej D1

  Zespół młodzików starszych Polonii Środa Wielkopolska poznał terminarz rozgrywek w rundzie wiosennej. Podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego będą rywalizować w I lidze okręgowej D1. Młodzi Poloniści pierwszy mecz rozegrają na wyjedzie 23/24 marca, a ich rywalem będzie Orlik Mosina. Runda wiosenna zakończy się 22/23 czerwca.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.