29.01.2026
Akademia: Komunikat ws. składek 2025/2026 z dn. 29.01.2026
KOMUNIKAT WS. SKŁADEK NA SEZON 2025/2026 Z DNIA 29.01.2026
Decyzją Zarządu Klubu Sportowego Polonia oraz Akademii Piłkarskiej z dniem 1 lutego 2026 przywrócona zostaje składka członkowska w wysokości 70 zł dla drużyn żeńskich akademii.
KOMUNIKAT WS. SKŁADEK NA SEZON 2025/2026 Z DNIA 29.01.2026
Decyzją Zarządu Klubu Sportowego Polonia oraz Akademii Piłkarskiej z dniem 1 lutego 2026 przywrócona zostaje składka członkowska w wysokości 70 zł dla drużyn żeńskich akademii.
Jednocześnie informujemy, iż składka członkowska jest stałą opłatą, która nie podlega zwolnieniu.
Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem miesięczna opłata jest podzielona na dwie części:
- 70,00 zł - składka członkowska,
- 150,00 zł (przy opłacie 220,00 lub mniej w przypadku obniżonej opłaty miesięcznej) - opłata za udział w treningach.
Prosimy, aby tytuły przelewów (w przypadku przelewów manualnych) brzmiały następująco:
- składka/opłata, imię i nazwisko zawodnika, rocznik, za miesiąc xxx - w przypadku pełnej opłaty,
- składka członkowska, imię i nazwisko zawodnika, rocznik, za miesiąc xxx - w przypadku opłacenia samej składki członkowskiej.
Całkowite anulowanie opłaty miesięcznej, łącznie ze składką członkowską, możliwe jest tylko w dwóch przypadkach:
- uchwała Zarządu Klubu;
- oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w Klubie Sportowym Polonia.
Regulamin z odpowiednimi zmianami wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym, a uczestnictwo w treningach akademii jest równoznaczne z jego akceptacją.
Zaktualizowany regulamin:
- Załącznik nr 1 - Regulamin Akademii 2025/2026 (aktualizacja z dn. 29.01.2026)
Najnowsze aktualności
-
05.05.2021
Trzynaście bramek orlików (2012)
W sobotę 1 maja podopieczni trenerów Radosław Falgiera i Adriana Błaszaka rozegrali drugi mecz ligowy w kategorii Orlik E2, w której rywalizują z zawodnikami urodzonymi w roku 2011. Młodzi Poloniści wybrali się do Trzemeszna, gdzie rywalizowali z zawodnikami miejscowego MKS. Od pierwszej minuty meczu Poloniści kontrolowali wydarzenia na boisku i pewnie pokonali swoich rywali 5-13. Było to drugie zwycięstwo ligowe, w drugim rozegranym meczu ligowym. Bramki dla Polonii zdobyli: M. Bartkowiak x3, W. Chojnacki x2, F. Ratajczak x2, B. Furmański x2, D. Łakomy x2, P. Majchrzak, A. Walczak.
-
05.05.2021
Remis na początek rundy wiosennej (2006)
W niedzielę 2 maja trampkarze starsi naszego klubu w Gostyniu zainaugurowali rozgrywki rundy wiosennej. Przeciwnikiem polonistów był wicelider tabeli – Kania Gostyń.
-
05.05.2021
Towarzysko z Lechem (2013)
29 kwietnia 2021 r. w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej zawodnicy rocznika 2013 z grupy I rozegrali sparingi z rówieśnikami z zespołu Lecha Poznań. Trenerzy ustalili, że spotkanie będzie odbywać się bez przerwy ze zmianami hokejowymi, by łącznie zespoły spędziły na boisku 80 minut.
-
05.05.2021
Zwycięstwo z Lechią Kostrzyn (2003)
W czwartek 29.04.2021 o godz. 17.00 na boisku w Kostrzynie drużyna juniora starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora A1 z zespołem Lechii Kostrzyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 3-0. Bramki dla Polonii strzelili: Krzysztof Maślanka - 1, Dawid Kropski - 1, Kacper Cyka - 1.
-
04.05.2021
Bez punktów w Radomiu
W niedzielę 2 maja o godzinie 14.00 w Radomiu zespół kobiet Polonii Środa rozegrał swoją 18 kolejkę ligową. Po przegranym w ubiegłym tygodniu meczu z Tczewem polonistki bardzo chciały odwrócić gorszy moment, który je „złapał”. Do Radomia wyjechałyśmy dzień wcześniej z naprawę bojowymi nastrojami.
-
04.05.2021
Skromna wygrana w Kleszczewie
Zaledwie dwa dni po sobotnim meczu ze Szturmem Junikowo nasi młodzi zawodnicy rezerw musieli rozegrać kolejne spotkanie. Tym razem , również na wyjeździe, zmierzyli się z Clescevią Kleszczewo, która na tę chwilę zajmowała 8 miejsce w tabeli.
-
02.05.2021
Wysoka wygrana rezerw
W sobotę 1 maja drużyna rezerw zmierzyła się w Plewiskach ze Szturmem Junikowo. Na doskonałym boisku nie mniej atrakcyjnie i widowiskowo zaprezentowali się nasi młodzi piłkarze, którzy już po 19 minutach gry prowadzili 3 : 0. Ponownie bohaterem zespołu i ,,katem ‘’ rywali okazał się J. Draszczyk.
-
30.04.2021
Trzy punkty zostały w Środzie Wlkp.
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku drugi zespół Pogoni Szczecin. Nasza drużyna do tego meczu przystąpiła mocno osłabiona bo brakowało aż ośmiu graczy, a w trybie awaryjnym do kadry pierwszego zespołu zostali dogłoszeni wychowankowie na co dzień występujący w zespołach juniorskich naszego klubu.
























































