12.08.2019
Adrian Szynka zawodnikiem PoloniiPrzed zamknięciem okienka transferowego dla zespołów trzeciej ligi w zespole Polonii Środa pojawił się jeszcze jeden zawodnik. Tym graczem jest pomocnik Adrian Szynka który ostatnio reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg a teraz wraca do Wielkopolski i będzie reprezentował barwy naszego Klubu. Jego pozyskanie związane jest z urazem Kacpra Robaczyńskiego który jesienią tak szybko na boisku się nie pojawi z powodu kontuzji jakiej nabawił się na jednym z treningów.
Adrian Szynka urodził się 20 stycznia 1997 roku w Poznaniu i jest wychowankiem Jedynki Luboń. Z tego Klubu przeniósł się do Warty Poznań w której spędził praktycznie całą swoją dotychczasową karierę piłkarską. W Warcie Adrian zadebiutował w seniorskiej piłce na boiskach trzeciej ligi, a także zaliczył 42 występy na poziomie drugiej ligi w których zdobył trzy bramki. Dopiero w poprzednim sezonie ten młody pomocnik przeniósł się do trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg. Tam rozegrał 31 spotkań w których zdobył 6 bramek. Warto jeszcze dodać że zawodnik ten może grać
Teraz Adrian Szynka przenosi się do naszego Klubu i ma pomóc Polonii w realizacji tegorocznego celu jakim jest utrzymanie się w rozgrywkach trzecioligowych.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2024
Młodzicy gromią w Luboniu (2011)
Kolejny świetny mecz rozegrała Polonia 2011. Zespół prowadzony przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczoraj młodzicy aż 8:0 wygrali z SF Luboń, a hat tricka w tym spotkaniu ustrzelił Giovani Henriquez-Gajda.
-
17.04.2024
Skrzaty rozpoczęły rundę w Brzeźnie (2017)
W niedzielę ligowe granie rozpoczęły skrzaty Polonii (rocznik 2017 i młodsi). Nasi najmłodsi piłkarze rywalizowali na boisku w Brzeźnie w ramach pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Turniej żaków młodszych w Swarzędzu (2016)
W sobotę na obiektach Unii w Swarzędzu zespół żaków młodszych Polonii (rocznik 2016) rozegrał pierwszym w tym roku turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Żacy zagrali w Środzie i Kórniku (2015)
W sobotę grupa biała żaków starszych Polonii (rocznik 2015) była gospodarzem turnieju pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych. Grupa czerwona w ramach tych samych rozgrywek udała się do Kórnika.
-
17.04.2024
Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)
W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.
-
17.04.2024
Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)
Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.
-
17.04.2024
Transmisja meczu z Pogonią II
W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.
-
16.04.2024
Zrewanżować się za jesień
Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.




























































