OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

24.05.2023

7. miejsce w SBG Cup (2012)

W miniony weekend zespół orlików starszych (rocznik 2012) prowadzony przez trenerów Bartosza Bejmę i Miłosza Chojnackiego wziął udział w trzydniowym, mocno obsadzonym turnieju piłkarskim SBG Cup w Jarocinie. Nasza drużyna ostatecznie zajęła siódme miejsce wśród osiemnastu zespołów.

Zawody były rozgrywane w systemie 9x9, a każdy mecz trwał 27 minut. Łącznie zawodnicy zagrali osiem meczów. Szczególne podziękowania i gratulacje należą się organizatorom za świetną organizację turnieju.

Wyniki eliminacji - grupa A:

Polonia 3:1 Gedania Gdańsk II
Polonia 0:2 Warta Poznań
Polonia 2:1 Miedź Legnica
Polonia 2:0 SMS AP Reissa Ślesin
Polonia 1:1 AP Reissa Kępno

Drabinka finałowa A o miejsca 1.-8.:

1/4 finału | Polonia 0:4 Gedania Gdańsk I

Drabinka o miejsca 5.-8.:

1/2 finału | Polonia 1:2 Rep. AP Reissa Poznań

Mecz o 7. miejsce |

Polonia 4:0 AP Reissa Jarocin

Warto zaznaczyć fakt, że w turnieju w kadrze zespołu znaleźli się chłopacy urodzeni w 2013 oraz 2014 roku!

Polonia: Daniel Burak, Adam Walczak, Tymoteusz Włodarczak, Oskar Limański, Piotr Nowaczyk, Franciszek Ratajczak, Kacper Chojnacki, Bartłomiej Krajewski, Witold Chojnacki, Marcin Bartkowiak, Antoni Skowroński, Szymon Plewiński (2013), Damian Siwek (2014).
trenerzy: Bartosz Bejma oraz Miłosz Chojnacki

Klasyfikacja końcowa - TOP 8:

  1. Gedania Gdańsk I
  2. Mieszko Gniezno
  3. Warta Poznań
  4. AP Murawski Zielona Góra
  5. Reprezentacja AP Reissa Poznań
  6. Jaguar Gdańsk
  7. Polonia Środa Wielkopolska
  8. AP Reissa Jarocin
  9. ...

Najnowsze aktualności

  • 07.09.2024

    Niesamowite emocje w Środzie Wlkp.

    W sobotę 7 września piłkarze Polonii Środa Wielkopolska podejmowali na własnym boisku Zawiszę Bydgoszcz. Mecz rozgrywany przy niesamowitym upale od samego początku trzymał w napięciu.

  • 06.09.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (07/08.09.2024)

    W nadchodzący weekend czeka nas jedenaście meczów akademii, a do gry wkraczają kolejne zespoły. W sobotę sześć naszych drużyn zagra na wyjeździe, a w niedzielę Poloniści zagrają cztery mecze domowe i jeden zespół uda się na wyjazd!

  • 05.09.2024

    Dziesięć goli z Jarotą (2012)

    W środę zespół Polonii 2012 rozegrał zaległy mecz 1. ligi wojewódzkiej D1 z Jarotą Jarocin. Na boisku CTP1 nasi zawodnicy nie dali szans gościom z Jarocina pewnie wygrywając 10:2 (3:2). Dwóch zawodników strzeliło w tym spotkaniu hat tricka - Jeremi Sójka oraz Kacper Leciej.

  • 05.09.2024

    Transmisje w Polonia TV

    W tym tygodniu pokażemy Wam aż TRZY spotkania zespołów Polonii Środa na żywo na naszym kanale na You Tubie. Nasz maraton transmisji zaczniemy w czwartek spotkaniem IV ligi kobiet pomiędzy Polonią II Środa a Gromem Wolsztyn. W sobotę 7 września będziecie mogli zobaczyć mecz Betclic III ligi Polonia Środa – Zawisza Bydgoszcz. Nasz maraton transmisyjny zakończymy w niedzielę spotkaniem V ligi w którym drugi zespół podejmie Avię Kamionki.

    Wszystkie spotkania oczywiście z komentarzem.

  • 03.09.2024

    Ligowe spotkanie z Zawiszą

    W najbliższą sobotę piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem będzie trzecioligowy Zawisza Bydgoszcz.

  • 03.09.2024

    Osiem goli Przybyłka (2013)

    Prawdziwy festiwal strzelecki urządziła sobie Polonia 2013, która w meczu 1. ligi wojewódzkiej D2 wygrała 19:3 (7:1) z Lubońskim Klubem Sportowym. Warto jednak zaznaczyć, że to goście do bramki trafili jako pierwsi - później dominowała jednak Polonia. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był Jakub Przybyłek, który bramkarza pokonał aż ośmiokrotnie.

  • 03.09.2024

    Wymiana ciosów w Chorzeminie (2012)

    Dwa ciekawe pojedynki ma za sobą Polonia 2012, bo w jej meczach padło w sumie 21 bramek i nie były to starcia jednostronne. Pierwsza drużyna w 1. lidze wojewódzkiej wygrała 10:5 (6:4) z Orkanem Chorzemin i choć to nasz zespół od początku prowadził to gospodarze nie poddawali się, odgryzając się kolejnymi trafieniami. Drugi zespół w 1. lidze okręgowej zremisował 3:3 (1:1) z Pogonią Książ Wielkopolski, a obie drużyny wymieniały się na prowadzeniu, najpierw prowadziła Polonia, potem Pogoń, znów Polonia, by ostatecznie mecz zakończył się remisem.

  • 03.09.2024

    Bolesna porażka w Swarzędzu (2011)

    Nie był to udany weekend dla Polonii 2011, która przegrała oba swoje mecze. W sobotę Poloniści w Swarzędzu przegrali 1:8 (0:4) z miejsową Unią, a jedyną bramkę dla naszych zdobył Kacper Pauter. W niedzielę druga drużyna długo prowadziła z Mieszkiem Gniezno II, by 78. minucie stracić gola na 4:5, przez co nie udało się zdobyć choćby punktu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.