OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.07.2013

5 miejsce orlików starszych w Zduńskiej Woli

W sobotę 26 lipca grupa chłopców z rocznika 2003, która od tej pory występuje jako Orlik starszy reprezentowała Nasz klub na pierwszym ogólnopolskim turnieju „Mataśka Cup” w Zduńskiej Woli i w zasadzie Nasza drużyna była jedyną spoza woj. Łódzkiego. W turnieju wzięło udział 8  drużyn z czego dwie to drużyny organizatora KKS Olimpia Zduńska Wola Karsznice, także dwie drużyny reprezentowały Wartę Sieradz, a także Victoria Szadek, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, UKS Piotrków Trybunalski oraz Polonia Środa Wlkp.

Polonia przypisana została do grupy B z drużyną warty I Sieradz, UKS Piotrków Trybunalski oraz druga drużyna organizatora.

W pierwszym meczu Polonia spotkała się z Wartą Sieradz i mimo że już na początku spotkania Michał Kościelniak dał prowadzenie dla Polonii to przeciwnicy zdołali wyrównać i dodatkowo wyjść na prowadzenie 2:1. Bramkę na 2:2 ponownie zdobył Michał lecz chwilę później piłkarze z Sieradza znów wyszli na prowadzenie. Bramkę dająca szansę na 1 pkt. dał Witek Moroz który doprowadził do remisu 3:3. W końcówce meczu tuz przed ostatnim gwizdkiem Piłkarze Warty zdobyli bramkę dającą wynik 4:3 dla Sieradza i Polonia zakończyła pierwszy mecz porażką.

W drugim meczu rywalem Polonii była Olimpia II Karsznice która bez problemu pokonana została przez Naszych piłkarzy aż 5:0. Bramki zdobywali – Wiktor Król – 2, Kacper Cyka – 2, Michał Kościelniak 1.

W trzecim meczu Polonia zremisowała 1:1 z drużyną która wygrała turniej – UKS Piotrków Trybunalski. Mecz był bardzo wyrównany, a jedyną bramkę dla Polonii zdobył z rzutu karnego Witek Moroz.

Niestety Polonia w swojej grupie zajęła 3 miejsce, więc w drugiej fazie turnieju młodzi piłkarze ze Środy rozgrywali mecze z drużynami, które także w zajęły miejsca 3-4 w drugiej grupie.

Po prawie dwu godzinnej przerwie w której chłopcy bardzo się wynudzili przyszło Nam rozegrać mecz z drużyną Victoria Szadek. W tym meczu zabrakło szczęścia. Victoria zdobyła bramkę już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu meczu a wszystko to za sprawą błędu Naszego obrońcy. Chwile później Wiktor Król doprowadził do remisu. Gra wyglądała dobrze, lecz przeciwnicy grali systemem 1-6-0-0, przez co Nasi piłkarze nie mogli przedostać się pod bramkę i musieli próbować strzałów z daleka przez co piłka kilka razy trafiała tylko w poprzeczkę oraz słupek. Rywale przez cały mecz zaledwie dwa razy przeszli pod bramkę w której bronił Sebastian Łopatka. Zabrakło szczęścia i Polonia zanotowała remis 1:1.

W drugim meczu bez problemu poloniści poradzili sobie z drugą drużyną warty Sieradz pokonując ich 3:0. Bramki zdobywali: Kacper Cyka -2, Michał Kościelniak-1 W ostatnim meczu ponownie spotkaliśmy się z Olimpią II Karsznice i ponownie Polonia okazała się lepsza. W dwóch meczach z tą drużyna Polonia zdobyła 11 bramek nie tracąc żadnej. W tym meczu Polonia pokonała 6:0 piłkarzy ze Zduńskiej Woli, a bramki zdobywali: Kacper Cyka-2, Marcel Scholz-3, Michał Kościelniak-1. Ostatecznie Polonia zajęła 5 miejsce.

Polonia wystąpiła w składzie: S. Łopatka, M. Hulewicz, K. Kusik, K. Tabaczka, W. Moroz, M. Dolata, G., Kusza, M. Ochowiak, K. Cyka, M. Scholz, M. Kościelniak, W. Król,

Najnowsze aktualności

  • 26.08.2012

    Zakończyła się 4. kolejka III ligi

    Zakończyła się czwarta kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi. W jedynym niedzielnym meczu Polonia 1912 Leszno bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Pogonią Mogilno.

  • 26.08.2012

    Polonia II Środa - Szturm Junikowo Poznań 6:1

    Wysokim zwycięstwo zanotowały dziś rezerwy Polonii Środa Wielkopolska, które na własnym boisku w meczu klasy A pokonały Szturm Junikowo Poznań 6:1 (2:1). Wynik spotkania powinien być co najmniej dwucyfrowy bowiem poloniści cztery razy trafiali w słupek bramki rywali oraz niewykorzystani kilku stuprocentowych sytuacji.

  • 26.08.2012

    Statystyki z meczu Luboński KS - Polonia

    Poniżej przedstawiamy statystyki z wyjazdowego meczu Polonii Środa Wielkopolska przeciwko Lubońskiemu KS Fogo Luboń. Mecz mimo wielu sytuacji strzeleckich stworzonych przez średzian zakończył się bezbramkowym remisem.

  • 26.08.2012

    Znamy zwycięzcę konkursu

    W sobotnim meczu trzeciej ligi Polonia Środa Wielkopolska bezbramkowo zremisowała z Lubońskim KS Fogo Luboń. Taki wynik spotkania typowało dwóch uczestników naszego konkursu. Po dokonaniu losowania zgodnie z regulaminem wyłoniliśmy zwycięzcę, którym został Pan Krzysztof Sarnowski.

  • 26.08.2012

    Trampkarze najlepsi w Kórniku

    Drużyna trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., uczestniczyła w sobotę w ósemkowym turnieju, który odbył się na stadionie Kotwicy Kórnik. 

  • 25.08.2012

    Wyniki sobotnich meczów 2. kolejki klasy A

    Rozpoczęła się druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A grupy I. W sobotnich meczach Pelikan Niechanowo pokonał na wyjeździe Przemysława Poznań 3:2, a Zawisza Dolsk zwyciężyła na własnym terenie GKS Gułtowy 3:1.

  • 25.08.2012

    Wyniki sobotnich meczów 4. kolejki III ligi

    Trwa czwarta kolejka III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Do największej sensacji doszło w Wągrowcu, gdzie miejscowa Nielba została rozgromiona przez Ostrovię 1909 Ostrów 5:0. Ciekawie było również w Świeciu, gdzie Wda do 79. minuty prowadziła 2:0 by ostatecznie zremisować z Sokołem Kleczew 2:2.

  • 25.08.2012

    Galeria: Luboński KS Luboń - Polonia Środa

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu czwartej kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Lubońskim KS Fogo Luboń, a Polonią Środa Wielkopolska.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.