OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

22.09.2022

2. miejsce w Tarczyński Arena Cup (2015)

Żaki młodsze (rocznik 2015) Polonii Środa Wielkopolska wzięły udział w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu. Po świetnej grze i wielu emocjach podopieczni trenerów Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna zakończyli zmagania na bardzo dobrym 2. miejscu!

11 września - TURNIEJ LIGOWY WZPN (grupa biała)

W niedzielę 11 września grupa biała żaków rocznika 2015 pojechała do Jarocina, aby rozegrać pierwszy w tym sezonie turniej pod egidą WZPN - grupa 25. Polonię reprezentowało 13 zawodników. Wszyscy w grę włożyli całe serce i pasję. Przeciwnikami naszych młodych sportowców byli: Jarota Jarocin, APR Jarocin, Warta Śrem i UKS Śrem. Zawodnicy rywalizowali w systemie każdy z każdym. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Polonia: Antek Kulka, Filip Trzciński, Lena Wawroska, Nikodem Tatarek, Franciszek Pokładecki, Bartosz Wachowiak, Yan Dzendzyur, Piotr Talaga, Szymon Szurko, Jan Norkiewicz, Jakub Barcz, Aleksander Błaszyk, Radosław Polk.


11 września - TURNIEJ LIGOWY WZPN (grupa czerwona)

Grupa czerwona w niedzielę 11 września była gospodarzem turnieju Wielkopolskiego ZPN - grupa 16. Pojawiło się dziewięciu zawodników, którzy świetnie sobie poradzili oraz pokazali zaangażowanie i ambicję w każdej minucie gry.

Polonia: Julian Gołębiewski, Jan Leporowski, Kacper Nowacki, Michał Fludra, Konrad Kriger, Kacper Konik, Wiktor Cavaliere, Bartosz Różański, Ksawery Wzięch.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.


17 września - TARCZYŃSKI ARENA CUP

W sobotę 17 września zespół żaków z rocznika 2015 pojechał do Wrocławia, aby wziąć udział w turnieju Tarczyński Arena Cup. Polonię reprezentowało 12 zawodników. Wszyscy w grę włożyli całe serce i pasję co zaowocowało zajęciem 2. miejsca! Podopieczni trenerów Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna rywalizowali na boisku tuż pod stadionem Śląska Wrocław.

Polonia: Antek Kulka, Lena Wawroska, Nikodem Tatarek, Franciszek Pokładecki, Bartosz Wachowiak, Yan Dzendzyur, Piotr Talaga, Szymon Szurko, Jan Norkiewicz, Aleksander Błaszyk, Wiktor Cavaliere, Filip Stasiak.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.

Najnowsze aktualności

  • 25.10.2020

    Pogrom w Środzie Wlkp.

    W niedzielne piękne jesienne popołudnie zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego był trzeci w tabeli Świt Skolwin. Spotkanie ze względu na panujący stan epidemii w naszym kraju zostało rozegrane bez udziału publiczności. A szkoda bo naprawdę było na co popatrzeć.

  • 23.10.2020

    Grają poloniści

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii Środa na najbliższy weekend:

  • 23.10.2020

    Transmisja z meczu ze Świtem

    Zapraszamy na transmisję meczu III ligi pomiędzy zespołami Polonii Środa i Świtu Szczecin. Początek naszej relacji w niedzielę 25 października o godzinie 13:50.

  • 20.10.2020

    Porażka w Topoli (2009)

    W dniu 18.10.2020 na boisku w Topoli druga drużyna Polonii Środa z rocznika 2009 rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Rywalem polonistów był zespół KS 1920 Mosina.

  • 20.10.2020

    Wielkie granie w Środzie Wlkp.

    W  niedzielę 25 października na Stadionie Średzkim odbędzie się zdecydowanie najciekawsze spotkanie 13 kolejki III ligi grupy drugiej. Do liderującej Polonii Środa przyjeżdża mający drugoligowe aspiracje trzeci w ligowej tabeli Świt Skolwin. Spotkanie to niestety ze względu na panującą w naszym kraju sytuację odbędzie się bez udziału publiczności. Na szczęście kibice mogą liczyć na transmisję z tego spotkania prowadzoną przez nasz klub.

  • 20.10.2020

    Pewna wygrana z Orlikiem (2008)

    Dnia 17 października druga drużyna z rocznika 2008 rozegrała kolejny mecz ligowy w ramach II Ligi Okręgowej.  Przeciwnikiem był zespół Orlika Poznań.

  • 19.10.2020

    Udany turniej dziewcząt (U13)

    W sobotę 17 października w Koninie odbył się kolejny turniej kobiet w kategorii U13. Zmagania rozpoczęły się równo o godzinie 10.00. Nasze dziewczyny pod wodzą Trenera Macieja Bartkowiaka spisały się rewelacyjnie odnosząc trzy zwycięstwa i jeden remis. Młode Polonistki rozegrały cztery mecze:

  • 19.10.2020

    Bez punktów w starciu z AZS UAM Poznań (U15)

    W niedzielę  o godzinie 10.00 na boisku w Koszutach swój mecz rozegrały młode polonistki w kategorii wiekowej U15. Pogoda nie rozpieszczała ale oczywiście walka została podjęta. Rywalki zmotywowane podobnie jak my więc sprawa wyniku przed pierwszym gwizdkiem sędziego otwarta.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.