22.09.2022
2. miejsce w Tarczyński Arena Cup (2015)
Żaki młodsze (rocznik 2015) Polonii Środa Wielkopolska wzięły udział w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu. Po świetnej grze i wielu emocjach podopieczni trenerów Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna zakończyli zmagania na bardzo dobrym 2. miejscu!
11 września - TURNIEJ LIGOWY WZPN (grupa biała)
W niedzielę 11 września grupa biała żaków rocznika 2015 pojechała do Jarocina, aby rozegrać pierwszy w tym sezonie turniej pod egidą WZPN - grupa 25. Polonię reprezentowało 13 zawodników. Wszyscy w grę włożyli całe serce i pasję. Przeciwnikami naszych młodych sportowców byli: Jarota Jarocin, APR Jarocin, Warta Śrem i UKS Śrem. Zawodnicy rywalizowali w systemie każdy z każdym. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
Polonia: Antek Kulka, Filip Trzciński, Lena Wawroska, Nikodem Tatarek, Franciszek Pokładecki, Bartosz Wachowiak, Yan Dzendzyur, Piotr Talaga, Szymon Szurko, Jan Norkiewicz, Jakub Barcz, Aleksander Błaszyk, Radosław Polk.
11 września - TURNIEJ LIGOWY WZPN (grupa czerwona)
Grupa czerwona w niedzielę 11 września była gospodarzem turnieju Wielkopolskiego ZPN - grupa 16. Pojawiło się dziewięciu zawodników, którzy świetnie sobie poradzili oraz pokazali zaangażowanie i ambicję w każdej minucie gry.
Polonia: Julian Gołębiewski, Jan Leporowski, Kacper Nowacki, Michał Fludra, Konrad Kriger, Kacper Konik, Wiktor Cavaliere, Bartosz Różański, Ksawery Wzięch.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.
17 września - TARCZYŃSKI ARENA CUP
W sobotę 17 września zespół żaków z rocznika 2015 pojechał do Wrocławia, aby wziąć udział w turnieju Tarczyński Arena Cup. Polonię reprezentowało 12 zawodników. Wszyscy w grę włożyli całe serce i pasję co zaowocowało zajęciem 2. miejsca! Podopieczni trenerów Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna rywalizowali na boisku tuż pod stadionem Śląska Wrocław.
Polonia: Antek Kulka, Lena Wawroska, Nikodem Tatarek, Franciszek Pokładecki, Bartosz Wachowiak, Yan Dzendzyur, Piotr Talaga, Szymon Szurko, Jan Norkiewicz, Aleksander Błaszyk, Wiktor Cavaliere, Filip Stasiak.
trenerzy: Miłosz Twardowski oraz Paweł Hoffmann.
Najnowsze aktualności
-
06.09.2021
Bez punktów z Trzynastką (2010)
W sobotnie popołudnie mecz ligowy w ramach ligi wojewódzkiej rozgrywali młodzicy młodsi naszego klubu. Rywalem polonistów był zespół 13 Poznań.
-
06.09.2021
Juniorzy wygrywają w Złotowie (2006)
W sobotę 4 września juniorzy młodsi rocznika 2006 udali się na wyjazdowe spotkanie z zespołem Fair Play Złotów. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną polonistów 6-0.
-
06.09.2021
Dwa mecze młodzików (2010)
W sobotnie południe zespół młodzików Polonii Środa z rocznika 2010 rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem polonistów był zespół Huraganu Pobiedziska.
-
05.09.2021
Polonistki się nie zatrzymują
Początek tego sezonu jest dla pierwszoligowych piłkarek Polonii Środa jak piękny sen z którego oczywiście do samego końca nie chciałybyśmy się obudzić. W sobotę 4 września o godzinie 15.00 na naszym boisku przy ulicy Kosynierów nasze zawodniczki podejmowały zawsze groźne i waleczne dziewczyny z UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna.
-
05.09.2021
Wysoka wygrana rezerw
W sobotę 4 września rezerwy Polonii zmierzyły się na wyjeździe z Avią Kamionki. Do tej pory był to gorący teren dla naszego zespołu , z którego trudno było im wywieźć komplet punktów. Tym razem nasi piłkarze spisali się znakomicie , zwłaszcza w drugiej połowie, aplikując rywalom pięć bramek, tracąc tylko jedną.
-
03.09.2021
Bez punktów z KP Starogard
W meczu szóstej kolejki III ligi grupy 2 piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku zespół KP Starogard Gdański. Dla naszego zespołu było to drugie z rzędu spotkanie ligowe na własnym boisku i kolejna okazja do zainkasowania kompletu punktów.
-
02.09.2021
Polonia gra dalej w pucharze
W środę 02.09.2021 o godz. 17.00 na boisku w Poznaniu drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w Pucharze Polski z zespołem Lotnika Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 2-0. Bramki dla Polonii strzelili: Stolecki Mateusz - 1, Bonkowski Maksym - 1.
-
31.08.2021
Kolejne spotkanie w Środzie Wlkp.
W piątek 3 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na płycie głównej Stadionu Średzkiego. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Będzie to drugie z rzędu ligowe spotkanie polonistów rozgrywane na własnym stadionie.
























































