12.08.2013
2. miejsce trampkarzy w KrotoszynieW sobotę 10 sierpnia drużyna trampkarzy z roczn. 2001 wzięła udział w turnieju MAHLE Astra Cup 2013. Początkowo w turnieju miało wziąć udział 12 zespołów z całej Polski, jednak ostatecznie na boisku w Krotoszynie zjawiły się tylko 4 drużyny. Były to : Astra Krotoszyn, Ostrovia Ostrów, APN Młoda Polonia Astromal Leszno i nasza Polonia Środa.
Turniej w tych okolicznościach rozegrano systemem każdy z każdym , a mecze trwały 2 x 15 min. Polonia 2 mecze wygrała – z APN Leszno 4 : 1 i z Astrą Krotoszyn 5 : 1, a jeden mecz przegrała 2 : 4 z Ostrovią Ostrów . Tym sposobem nasi chłopcy zajęli 2 miejsce ustępując gorszą różnicą bramek rywalom z Ostrowa , którzy również 2 mecze wygrali i jeden przegrali. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : B. Widera – 4, M. Wujek – 4, K. Gołębiewski - 1, F. Radek – 1, J. Maliński – 1, a oprócz nich zagrali jeszcze Ł . Spychała , F. Górski, M. Skibiński, K. Szymczak.
Drużyna trampkarzy już w najbliższą środę 14 sierpnia o godz. 17.30 na boisku w Błażejewku zagra kolejny mecz kontrolny, tym razem z przebywającym tam na obozie Startem Łódź .Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten ciekawie zapowiadający się mecz.
Najnowsze aktualności
-
31.03.2026
Bramkostrzelne Polonistki (Dziewczyny)
Dziewięć bramek w dwóch spotkaniach zdobyły w sumie nasze trampkarki i młodziczki w miniony weekend. Zespół trampkarek wygrał swoje spotkanie w 3. lidze okręgowej D1 z PKS-em II Racot 5:3 (3:1). Gole strzelały Olivia Nitka - 2, Marcelina Serba - 2 oraz Wiktoria Błotna. Zespół młodziczek przegrał natomiast 4:9 (3:3) z Kotwicą Kórnik. Spotkanie długo było wyrównane, ale końcówka należała do chłopców z Kórnika. Gole dla Polonii strzelały Wiktoria Surdyk - 2, Iga Nowak oraz Lena Wawroska.
-
31.03.2026
Nieudany weekend młodzików (2014)
Nie był to udany weekend dla Polonii 2014, która przegrała oba swoje mecze. Pierwszy zespół na własnym boisku przegrał 1:3 (1:2) z UKS APR Lampart Jarocin, a jedynego gola dla naszej drużyny strzelił Mikołaj Mielcarek. Drugi zespół w Przeźmierowie mimo prowadzenia 4:1 ostatecznie przegrał 4:6 z UKS APR Lampart Komorniki/Dębiec.
-
31.03.2026
Porażka młodzików z Victorią (2013)
Polonia 2013 II w drugiej kolejce 2. ligi okręgowej D1 przegrała u siebie 1:5 (1:3) z Victorią Września. Nasz zespół prowadził od 7. minuty po golu Michała Jakubiaka, ale potem strzelali już tylko goście.
-
31.03.2026
Wysoka wygrana w Lesznie (2012)
Kolejne wysokie zwycięstwo w 2. lidze wojewódzkiej C2 odniosła Polonia 2012. Tym razem podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Jakuba Szymczaka pokonali na wyjeździe 7:1 (3:1) zespół Polonii 1912 II Leszno. Hat tricka skompletował Karol Marciniak, a po jednym golu dołożyli Tymoteusz Włodarczak, Marcin Bartkowiak, Marcel Ratajczak oraz Jeremi Sójka. Drugi zespół tym razem przegrał 0:4 (0:1) z Lechem Poznań/Luboń.
-
31.03.2026
Wygrana w Chorzeminie (2011)
Po ciężkim meczu Polonia 2011 pokonała na wyjeździe Orkan Chorzemin 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Wojciech Śnitko oraz Kuba Kucharski. W piątek swój mecz rozegrał drugi zespół rocznika 2011 wsparty zawodnikami z Polonii 2012. W Opalenicy średzka drużyna wygrała 7:0 (0:0) - trzy bramki strzelił Marcel Ratajczak, a po jednej Jeremi Sójka, Ksawery Duchała, Brajan Jóźwiak oraz Witold Chojnacki.
-
31.03.2026
Z Lampartem na szóstkę (2010)
Drugie wiosenne zwycięstwo odniosła Polonia 2010, która na własnym boisku pokonała 6:1 (3:0) zespół UKS APR Lampart Poznań. Po dwie bramki strzelili Artsiom Kisliakou i Michał Pluta, a po jednej Jakub Przybylski oraz Artur Sowa. Druga drużyna po niezłym meczu przegrała 1:3 (1:3) z liderem rozgrywek - Poznańską 13 Poznań. Jedynego gola dla Polonii strzelił Martin Kono-Abe.
-
31.03.2026
Hat trick Gołaszewskiego (2009)
Polonia 2009 wywalczyła komplet punktów w Baranowie, wygrywając 4:1 (2:1) z UKS APR Lampart Poznań. Na dorobek strzelecki naszej drużyny złożył się hat trick Adama Gołaszewskiego oraz gol Tymoteusza Torzewskiego. Poloniści zajmują trzecie miejsce w 1. lidze wojewódzkiej B1.
-
31.03.2026
CLJ WU-16: Wywalczony remis w Koninie (Juniorki)
Zespół juniorek Polonii wywalczył kolejny cenny punkt w Centralnej Lidze Juniorek U-16. Rywalki objęły prowadzenie w 27. minucie i długo je utrzymywały, ale w 75. minucie strzałem z rzutu wolnego do remisu doprowadziła Zofia Ambroży. Polonia utrzymuje wysokie trzecie miejsce w tabeli rozgrywek.




















































