07.04.2022

Towarzyski mecz z Wartą

Od samego początku spotkanie było bardzo ciekawe a oba zespoły postawiły na atak. W 9 minucie po szybkiej akcji Warty i nieporozumieniu pomiędzy Luisem Henriquezem a Przemysławem Frąckowiakiem rywale objęli prowadzenie. Polonia do wyrównania doprowadziła w 40 minucie. Świetnym podaniem w pole karne popisał się Bartosz Bartkowiak a całą akcję celnym strzałem wykończył Krystian Pawlak. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania.

Po zmianie stron na boisku w szeregach Polonii pojawiła się zupełnie inna jedenastka. Sztab trenerski naszego zespołu dał pograć wszystkim swoim zawodnikom. Przed długi czas utrzymywał się remis 1:1 a żadnemu z zespołów nie udawało się stworzyć poważniejszego zagrożenia pod bramką rywali. Dopiero w 76 minucie po szybkiej akcji Polonii Środa na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Robert Rubach. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od jednego z rywali czym zmyliła bramkarza Warty i wpadła do bramki.  Do końca spotkania żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć więcej bramek i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Frąckowiak – Zawodnik testowany, Wujec, Henriquez, Skrobosiński, Giełda, Bartkowiak, Pawlak, Kozłowski, Zgarda, Buczma.

W II połowie Polonia Środa wystąpiła w składzie: Janczar – Zawodnik testowany (60` Pogonowski), Maślanka, Michalak, Matoszko, Drame, Kaźmierczak, Janoś, Milachowski, Nowak, Rubach.

Bramki: Warta (9`) – Pawlak (41`), Rubach (76`)