09.02.2024

Wymagający sparing z Huraganem

Poloniści szybko otwarli wynik tego spotkania. Już w 9 minucie Kamil Budych zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta i mimo interwencji bramkarza Huraganu piłka wpadła do bramki rywali. Huraganiści jednak nie zamierzali tak łatwo się poddawać i jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli bramkami zawodnika testowanego oraz Błażeja Krzywickiego. Obie padły po rzutach rożnych.

Po zmianie stron poloniści próbowali odrobić straty ale przez długi czas Huragan dobrze się bronił wyprowadzając do tego groźne kontrataki. Podopieczni Pawła Kutyni dopięli jednak swego w samej końcówce meczu. Najpierw w 89 minucie do remisu doprowadził Miłosz Wódecki a chwilę później bramkę zdobył Bruno Siedlecki i Polonia Środa prowadziła już 3:2. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

W pierwszej połowie Polonia Środa wystąpiła w składzie: Frąckowiak - Pieńczak, Żerkowski, Budych, Milachowski, Stangel, Giełda, Gniewowski, Wawroski, Bałdyga, Mikołajczyk.

W drugiej połowie Polonia Środa wystąpiła w składzie: Świtalski - zawodnik testowany, Wujec, Milachowski, Walczak, Wódecki, Marszałkiewicz, Siedlecki, Drame, Durueke, Giełda (60` Kaczmarek)