OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

O akademii

Od sezonu 2016/17 Klub Sportowy Polonia Środa profesjonalizuje swoje działania w szkoleniu dzieci i młodzieży. W tym celu Polonia Środa utworzyła Akademię Piłkarską.

Klub intesnyfikuje swoje działania w kierunku podniesienia jakości szkolenia. To oznacza, że Akademia zrzesza wokół siebie jeszcze więcej zdolnej młodzieży oraz utalentowanych szkoleniowców.

Aby wszystkie te działania przyniosły zamierzony cel grupy w których trenują młodzi piłkarze są nie większe niż 20 osób. Zajęcia odbywają się na doskonałe utrzymanych boiskach Stadionu Średzkiego z naturalną nawierzchnią bądź boiskach typu orlik, a zimą na halach sportowych. Każda grupa jest prowadzona przez dwóch profesjonalnie wyszkolonych trenerów posiadających niezbędne do tego kwalifikacje. Poza regularnymi treningami na boiskach zespoły wyjeżdżają na zgrupowania szkoleniowe. Wszyscy rodzice dzieci trenujących w naszej Akademii otrzymali Regulamin Akademii.

Najzdolniejsi zawodnicy Akademii są zapraszani na dodatkowe zajęcia motoryczne podczas których mogą podnosić swoją wydolność. Trenerem od przygotowania motorycznego został Szymon Grzelak. W Akademii są też osobne zajęcia dla bramkarzy prowadzone przez wieloletniego trenera bramkarzy w Lechu Poznań – Marcina Korbika. Praca wszystkich trenerów jest nadzorowana przez Zarząd Klubu a bezpośrednio trenerzy podlegają dwóm koordynatorom Fryderykowi Haremskiemu oraz Waldemarowi Grześkowiakowi.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.