OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

Prezesi

01.10.1919 – 28.08.1920 Adam Pankowski

26.08.1920 – 01.10.1923 Józef Szymkowiak

02.10.1923 – 27.11.1926 Tadeusz Wojtaszak

28.11.1926 – 12.01.1930 Stefan Kujwiński

13.01.1930 – 23.09.1930 Eugeniusz Jernajczyk

24.09.1931 – 17.03.1934 Stanisław Kabat

18.03.1934 – 22.02.1935 Stefan Kujawiński

23.02.1935 – 01.03.1936 Stanisław Kwaśnik

02.03.1936 – 11.06.1938 Franciszek Świt

12.06.1938 – 22.04.1939 Edward Dydymski

23.04.1939 – 13.04.1945 Mieczysław Osuch

14.04.1945 – 20.04.1945 vacat

21.04.1945 – 17.09.1945 Józef Pomykaj

18.09.1945 – 15.02.1948 Jan Rosicki

16.02.1948 – 01.12.1948 Stanisław Kubiak

02.12.1948 – 05.03.1949 Mieczysław Mausz

06.03.1949 – 09.08.1949 Czesław Dalecki

10.08.1949 – 08.02.1950 Witold Gutwiński

09.02.1950 – 10.06.1951 Franciszek Balbiński

30.10.1952 – 25.02.1955 Jan Rosicki

26.02.1955 – 27.01.1956 Stefan Miklajewski

28.01.1956 – 17.09.1956 Tadeusz Korek

18.09.1956 – 26.09.1956 vacat

27.09.1956 – 19.01.1961 Wacław Dominiak

20.01.1961 – 28.02.1963 Edmund Orłowski

01.03.1962 – 08.08.1962 Jędrzej Frąckowiak

09.08.1962 – 06.06.1963 Wacław Dominiak

07.06.1963 – 31.03.1966 Tadeusz Mądrek

01.04.1966 – 31.01.1967 Wacław Dominiak

01.02.1967 – 22.10.1968 Jędrzej Frąckowiak

23.10.1968 – 01.12.1968 vacat

02.12.1968 – 12.02.1969 Wacław Dominiak

13.02.1969 – 28.02.1969 okres konstytuowania się zarządu

01.03.1969 – 27.02.1972 Jerzy Sypień

28.02.1972 – 16.12.1977 Franciszek Szymański

17.12.1977 – 01.09.1981 Jerzy Węcławiak

02.09.1981 – 25.03.1982 Franciszek Szymański

26.03.1982 – 30.03.1982 okres konstytuowania się zarządu

31.03.1982 – 15.05.1986 Julian Kempa

16.05.1986 – 30.06.1989 Zenon Miczke

01.07.1989 – 16.12.1991 Michał Oporowski

17.12.1991 – 26.02.1992 Mieczysław Ratajczak

27.02.1992 – 01.07.1994 Andrzej Maleszka

02.07.1994 – 31.07.1994 vacat

20.03.1995 – 15.11.1996 Marek Musielak

16.11.1996 – 03.12.1996 okres konstytuowania się zarządu

04.12.1996 – 28.04.1997 Andrzej Dydymski

29.04.1997 – 06.05.1997 vacat

07.05.1997 – 24.06.1999 Paweł Szarzyński

25.06.1999 – 26.08.1999 Józef Kozielski

27.08.1999 – 02.06.2000 Mieczysław Jacków

06.06.2000 – 21.02.2006 Józef Kozielski

22.02.2006 – 16.12.2009 Wojciech Grząślewicz

od 17.12.2009 Rafał Ratajczak

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.