OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

29.11.2018

Porażka w test meczu

Na to spotkanie sztab szkoleniowy naszego zespołu zabrał ze sobą tylko zawodników którzy od poniedziałku przebywali na testach w naszym Klubie. Wśród nich znaleźli się między innymi wychowankowie Polonii na co dzień występujący w rezerwach Kacper Gołębiewski, Filip Lesiński, Damian Słabikowski oraz Mateusz Stolecki. Dodatkowo między słupkami stanął Przemysław Frąckowiak.

Od samego początku przewaga w tym meczu leżała po stronie rywali którzy grali w takim samym zestawieniu jak na co dzień w rozgrywkach ligowych. Poloniści jedną z lepszych sytuacji na strzelenie gola rywalowi mieli w 7 minucie kiedy to po dośrodkowaniu z boku boiska w boczną siatkę uderzył Filip Lesiński. Chwilę później po szybkiej kontrze to rywale pewnym strzałem z około 16 metrów pokonali Przemka Frąckowiaka i objęli prowadzenie. Na 2:0 Warta Gorzów Wlkp. podwyższyła w 27 minucie po praktycznie kopii akcji z początku spotkania dającej temu zespołowi pierwsze trafienie w tym meczu. W pierwszej połowie rywale jeszcze raz zdołali pokonać naszego bramkarza. Była to 35 minuta. Prowadzeniem 3:0 Warty kończy się pierwsza część spotkania.

Po zmianie stron na boisku pojawiła się druga jedenastka naszego zespołu ponownie złożona tylko z graczy testowanych. W drugiej części gra się wyrównała a rywale tylko raz zdołali pokonać średzkiego bramkarza. Miało to miejsce w samej końcówce spotkania, a dokładnie w 85 minucie. Ostatecznie Polonia przegrała z Wartą Gorzów Wlkp. 4:0. Jednak był to na pewno pożyteczny sprawdzian pozwalający naszemu sztabowi szkoleniowemu przetestować kolejnych młodych zdolnych piłkarzy pod kątem gry w Polonii. 

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.