OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2019

Polonia Karcher Center KT-24 Cup (2007)

Warto wymienić uczestników turnieju, który był bardzo mocno obsadzony. W turnieju wzięły udział:

- FASE Szczecin Niebiescy

- FASE Szczecin Biali

- Arkonia Szczecin

- Warta Poznań

- Canarinhos Skórzewo

- Antonio Jarocin

- Polonia Środa Granatowi

- Polonia Środa Czerwoni

Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”, a więc każdy zespół miał do rozegrania 7 meczów co dawało 84 minuty grania. Niestety turniej ten nie był udany dla Naszych zespołów, ostatecznie zespoły Polonii zajmują dwa ostatnie miejsca. Poziom gry był na bardzo wysokim poziomie i taki był cel. Młodzi zawodnicy mają uczyć się od najlepszych. W dniu dzisiejszym bezkonkurencyjna okazała się Warta Poznań, która wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce w turnieju.

Wielkie podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju należą się przede wszystkim rodzicom rocznika 2007, którzy spisali się na medal.

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, M.Skrobich, K.Jankowski, J.Pośledni, A.Szamajda, K.Ochowiak, O.Popis, R.Kapuściński, Ł.Fprysiak, T.Forysiak, T.Trójnara, O.Pawlak, J.Wujek, M.Wujek, A.Wdowiak, A.Fiołka, B.Markiewicz.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.