OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

08.10.2018

Bez punktów z Ostrovią Ostrów (2003)

Kolejnym rywalem w rundzie jesiennej był zespół Ostrovii Ostrów, Trener zespołu Leszek Maźwa założył otwartą grę. Drużyna rozpoczęła mecz zgodnie z założeniami budując akcje od własnej bramki. Gra w pierwszej połowie wyglądała dobrze. Niestety jeden błąd w defensywie Polonii rywale wykorzystali i objęli prowadzenie. Polonia pokazała charakter walcząc do końca pierwszej połowy chcąc doprowadzić do remisu.  Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Ostrovii 1-0. Druga połowa to walka fizyczna na całym boisku. Polonia rzuciła się do odrabiania strat za co została 3 razy skarcona. Drużyna gości była tego dnia bezbłędna i skuteczna, odniosła zasłużone zwycięstwo 4-0.

Polonia zagrała w składzie: Jeziorski O, Piotrowski W(k), Łopatka S, Radziejewski E, Półrolniczak F, Scholz M, Moroz W, Motyl I, Cukrowski A, Cyka K, Rubach R. Na zmiany wchodzili: Krawiec M, Boniecki D, Kania M, Skotarczak K, Szymczak J, Scheffler A, Stępień W.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.