OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

27.07.2020

Znamy skład III ligi

Znamy OSTATECZNY skład 3 ligi grupy 2 w której w sezonie 2020/21 będzie  występować Polonia Środa. W sumie na tym poziomie rozgrywkowym w naszej grupie znalazły się 22 zespoły a wśród nich dwóch spadkowiczów z drugiej ligi i czterech beniaminków z czwartej ligi. Siedem klubów jest z Wielkopolskiego ZPN, siedem reprezentuje  Zachodniopomorski ZPN, pięć Pomorski ZPN a trzy  Kujawsko-Pomorski ZPN.

W miniony weekend zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w II lidze. Z tego poziomu do naszej grupy trzeciej ligi spadają Elana Toruń i Gryf Wejherowo. Wcześniej było już wiadomo że z gry w III lidze zrezygnował Grom Nowy Staw, a awans uzyskał KKS Kalisz. Dodatkowo stawkę trzecioligowców uzupełnili beniaminkowie: Flota Świnoujście, Unia Swarzędz, Pomorzanin Toruń i GKS Przodkowo.

Tym samym ostatecznie w III lidze grupa druga zagrają: KS Gwardia Koszalin, KKPN Bałtyk Koszalin, MKP Kotwica Kołobrzeg, MKS Flota Świnoujście, KP Chemik Police, Klub Sportowy Świt Skolwin, Pogoń II Szczecin, MKS Nielba Wągrowiec, Unia Swarzędz, Polonia Środa Wielkopolska, JKS Jarota Jarocin, MKS Mieszko Gniezno, Klub Sportowy Sokół Kleczew, Górnik Konin, KS Unia Janikowo, KS Pomorzanin Toruń, Elana Toruń, Radunia Stężyca, Klub Piłkarski Starogard, Bałtyk Gdynia SKS, WKS Gryf Wejherowo i GKS Przodkowo.

Najnowsze aktualności

 • 01.12.2020

  Kolejne gry kontrolne trampkarzy (2006)

  W niedzielę 29 listopada swój kolejny mecz kontrolny po zakończonej rundzie rozegrali trampkarze starsi naszego klubu. Poloniści zmierzyli się w Poznaniu z Wartą Poznań z rocznika 2007. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w systemie czasowym 3x30 minut. 

 • 30.11.2020

  Podsumowanie dokonań juniorów (2003)

  W lipcu drużyna Junior A1 rozpoczęła przygotowania do sezonu na obiektach Centrum Treningowego Polonii Środa przy ul. Sportowej. Przygotowania można uznać w pełni za udane świadczy o tym gra zespołu w meczach ligowych.

 • 30.11.2020

  Koniec rundy jest czasem podsumowań (2010)

  Pierwszy zespół orlików starszych w tym sezonie grał w pierwszej lidze okręgowej w trzeciej grupie.

 • 30.11.2020

  Intensywna runda (2012)

  Mijająca runda była dla żaków z rocznika 2012 bardzo intensywna, a zarazem udana. Podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Adriana Błaszaka wykazali się bardzo wysoką frekwencją i zaangażowaniem.

 • 30.11.2020

  Polonia na fotelu lidera (2007)

  Drużyna rocznika 2007 KS Polonia Środa Wielkopolska zakończyła jesienna rundę rozgrywek w ramach wojewódzkiej ligi trampkarza młodszego. Nasz zespół po rozegraniu dziewięciu spotkań zgromadził 22 punkty co dało fotel lidera rozgrywek z przewagą 7 punktów nad kolejnymi rywalami.

 • 27.11.2020

  Dobra runda w wykonaniu trampkarzy (2006)

  Podopieczni trenerów Łukasza Kaczałki i Piotra Frąckowiaka swoje treningi po przerwie spowodowanej pandemią wznowili na początku maja początkowo trenując w małych grupach. Gdy okazało się, że sezon 2019/2020 został oficjalnie zakończony poloniści zajmując 1 miejsce w I lidze okręgowej wywalczyli oczekiwany awans do ligi wojewódzkiej.

 • 27.11.2020

  Poloniści tuż za liderem II(2008)

  Rundę jesienną młodzi Poloniści z rocznika 2008 zaczęli w II Lidze Okręgowej Młodzika D1 grupa 1. Znaleźli się tam dzięki zwycięstwu w ubiegłym sezonie w III Lidze. W rozgrywkach czekały bardziej wymagające zespoły, takie jak: Victoria Września, Błękitni Owińska, Chrobry Gniezno, Kotwica Kórnik i Orlik Poznań.

 • 26.11.2020

  Młodzicy młodsi po rundzie II (2009)

  Dobiegła końca runda jesienna rozgrywek II ligi w kategorii młodzik młodszy D2. Czas na krótkie podsumowanie.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.