OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

18.12.2018

Zdobyli złotą podkowę Racotu (2004)

W sobotę 15 grudnia trampkarze starsi udali się na turniej halowy do Racotu. Turniej ten rozgrywany dla rocznika 2004, był pod nazwą „o Złotą Podkowę Racotu”, a w turnieju wzięło udział łącznie 10 zespołów, w tym dwa ze Środy Wlkp.

Na turniej pojechało 17 wychowanków Polonii, a trener Mariusz skompletował drużyny ze swoich dwóch zespołów prowadzonych w lidze WZPN.

Pierwsza drużyna mierzyła się z Orłami Komorniki, wygrywając to spotkanie 2:0. Obie bramki zdobył Wojtek Pinczak. Następnie porażki z Koroną I Wschowa 3:0, KS 1920 Mosina 2:1 i na koniec meczów w grupie 1:0 z PKS Racot. Po trzech porażkach, Polonia zajęła miejsce nie dające szansy gry w dalszej części turnieju.

Natomiast druga drużyna Polonii mierzyła się z Juna Trans Stare Oborzyska, wygrywając aż 5:0. W tym meczu do bramki rywali trafiali: Kamil Baranowski 2x, Wojtek Stępień, Jędrzej Lammel oraz Dawid Boniecki po jednej bramce. W drugim meczu niestety porażka 2:1 z Koroną II Wschowa. Honorową bramka był autorstwa Roberta Rubacha. W kolejnych dwóch meczach dwa zwycięstwa. Z Krobianką Krobia 3:0, a do bramki rywala trafiał Sebastian Wajszczuk 2x oraz Dawid Boniecki. Wynikiem 2:0 zakończyło się ostatnie spotkanie z Orłami Pniewy. Bramki zdobył Dawid Boniecki oraz Sebastian Wajszczuk.

Tym samym po dobrym układzie wyników innych spotkań, Polonia zajęła 1 miejsce w grupie, więc grała w meczu finałowym o pierwsze miejsce z Koroną I Wschowa, które to po bramce Roberta Rubacha, Polonia wygrała 1:0. Tym samym poloniści cieszyli się ze zdobycia złotej podkowy Racotu.

Polonia wystąpiła w składzie:

POLONIA I – Szymon Ratajczak, Bartosz Wysocki, Nikodem Dymski, Wiktor Ligocki, Adam Krotofil, Jakub Szymczak, Wojtek Pinczak, Mikołaj Kania

POLONIA II – Filip Łuczak, Dawid Boniecki, Kamil Baranowski, Jędrzej Lammel, Jakub Bzowy, Maciej Mikołajczak, Robert Rubach, Wojtek Stępień, Sebastian Wajszczuk

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.