OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

06.08.2019

Zbiórka na mural

Z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA chcemy aby na budynku przy ulicy Sportowej 3 w Środzie Wielkopolskiej powstał Mural o wymiarach 11,5x15,40 m. Powierzchnia Muralu to prawie 180 metrów kwadratowych . W konkursie został wybrany projekt Muralu Przemysława Zalesińskiego , znanego średzkiego twórcy Murali. Teraz zbieramy pieniądze na jego wykonanie.

Szacunkowy koszt to 36 000 złotych w tym ustawienie rusztowania, przygotowanie ściany oraz wykonanie samego Muralu. Pieniądze będziemy zbierać podczas meczów rozgrywanych w Środzie , z tej internetowej zrzutki oraz liczymy na wsparcie ze strony sponsorów Polonii.

Zachęcamy do udziału w Zrzutce członków wszystkich sekcji naszego klubu oraz sympatyków naszego rześkiego Stulatka :)

Zrzutkę na mural na portalu Zrzutka.pl znajdziecie tutaj ---> https://zrzutka.pl/jdkpk4

Powstanie Muralu będzie uhonorowaniem tysięcy Średzian, którzy w ciągu 100 lat istnienia Polonii reprezentowali nasze Miasto na arenach sportowych całego świata. Planujemy wykonanie Muralu we wrześniu tego roku aby jego uroczystego odsłonięcia dokonać w dniu 1 października 2019 .

#GrajmyRazem

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.