OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.12.2019

Żaki po rundzie jesiennej (2011)

Zawodnicy z rocznika 2011, występujący w kategorii Żak Starszy (grupa 2) rozpoczęli treningi w tym sezonie 30 lipca. Głównie trenowali na boisku treningowym Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej. Trenerem drużyny jest Luis Henriquez oraz Grzegorz Burchacki.

W tym sezonie drużyna Żaka I grupa 2 podczas Ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrała razem 12 meczów na terenie Śremu, Środy Wielkopolskiej oraz Kamionek. Drużynami z którymi zespół Polonii się musiał zmierzyć to Avia Kamionki, Warta Śrem. Od listopada mali piłkarze trenują na sali CSIR, sali LO na ul. Kegla oraz boisku hokejowym przy ulicy Sportowej. Średnio w jednostkach treningowych brali udział wszyscy zawodnicy z zespołu. W rozgrywkach ligowych poszło chłopcom bardzo dobrze, mimo że wyniki nie zawsze to odzwierciedlały.

Drużyna Żaka Starszego 2 grupa liczy 12 zawodników (Jeremiasz Wesołowski, Bartosz Nyczak, Marcel Łuczak, Jędrzej Słomczyński, Mychajto Bakulin, Adam Peiner, Kamil Rosiak, Szymon Dydymski, Kacper Pauter, Jakub Ciesielski, Krzysztof Kiciński oraz Krzysztof Kaźmierczak)

Średnia frekwencja obecności w tym sezonie na jednostkach treningowych to 90%.

Zespół w grudniu 2019 ma zaplanowany  sparing z Wartą Śrem 2011.

Podczas treningów zawodnicy dużo pracują nad przyjęciem piłki, podaniami, prowadzeniem piłki, podbiciem wewnętrznym, podbiciem zewnętrznym.

Młodzi piłkarze w tym sezonie zrobili ogromny postęp, w każdy dzień treningowy widać progres każdego z zawodników. Mimo tego że grupa na początku nie miała dużych umiejętności, powoli się rozwijają. Chłopcy idą w dobrym kierunku aby każdy dzień treningowy był jeszcze lepszy.

Najnowsze aktualności

 • 23.01.2020

  Victoria Września drugim rywalem

  W sobotę 25 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają drugie tej zimy spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie lokalny rywal Victoria Września a spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie.

 • 22.01.2020

  Gry kontrolne kadr powiatu (2009/2010)

  W sobotę 18.01 zawodnicy Polonii Środa rocznika 2009 i 2010 na zaproszenie kadry powiatu gnieźnieńskiego uczestniczyli w grze kontrolnej kadry powiatów. Rywalizowały ze sobą: gospodarze, kadra powiatu średzkiego, kadra powiatu wrzesińskiego oraz jako czwarty zespół Mieszko Gniezno w którym występowali chłopcy z roczników 2008 i 2009.

 • 22.01.2020

  Udana gra z LPFA Piątkowo (2008)

  W sobotę 18 stycznia na boisku hokejowym w Środzie Wielkopolskiej młodzi piłkarze Polonii Środa z rocznika 2008 podejmowali swoich rówieśników z zespołu LPFA Piątkowo. Spotkanie rozgrywane było w systemie 2 x 30 minut.

 • 21.01.2020

  Strzelcy trzeciej ligi grupy 2

  Wszystkie zespoły trzeciej ligi grupy drugiej już na dobre rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Dziś chcemy chwilę poświęcić najlepszym strzelcom naszej grupy po rundzie jesiennej. Pamiętacie kto zdobył najwięcej bramek w rundzie jesiennej? Tak to Mateusz Żebrowski z KKS Kalisz. Zawodnik ten pokonywał bramkarzy rywali 19 razy i na pewno w rundzie wiosennej zobaczymy go na boisku w barwach Klubu z Kalisza. Z kolei w zespole Polonii Środa najwięcej bramek zdobył Adrian Szynka który pokonywał bramkarzy rywali osiem razy. Ale ten zawodnik nabawił się zimą poważnej kontuzji i raczej wiosną już nie zagra w naszym zespole.

 • 20.01.2020

  Grali rywale

  W mijającym już tygodniu rywale średzkiej Polonii rozegrali pierwsze spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Naszym sympatykom prezentujemy ich wyniki.

 • 20.01.2020

  Mieszko wyjeżdża z pucharem (2011)

  W niedzielę 19 stycznia także w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 3 odbył się drugi turniej Polonia Cup 2020 dla rocznika 2011. Tym razem po za dwoma zespołami Polonii Środa do rywalizacji stanęły Huragan Pobiedziska, TMS "Stella" Luboń, Uczniowski Klub Sportowy Śrem, SSNC Meblorz Swarzędz, UKS Salezjanie Poznań i MKS Mieszko Gniezno.

 • 20.01.2020

  Siedem bramek młodzików (2007)

  W sobotę 18 stycznia o godzinie 8:00 w Swarzędzu zespół Młodzika Młodszego rozegrał pierwszy mecz kontrolny po przerwie świątecznej. Naszym przeciwnikiem był zespół Unii Swarzędz.

 • 20.01.2020

  Kolejne gry kontrolne trampkarzy (2006)

  W drugim swoim spotkaniu kontrolnym tej zimy trampkarze młodsi naszego klubu zagrali w Baranowie z Akademią Reissa Poznań 2007.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.