OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.12.2019

Żaki po rundzie jesiennej (2011)

Zawodnicy z rocznika 2011, występujący w kategorii Żak Starszy (grupa 2) rozpoczęli treningi w tym sezonie 30 lipca. Głównie trenowali na boisku treningowym Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej. Trenerem drużyny jest Luis Henriquez oraz Grzegorz Burchacki.

W tym sezonie drużyna Żaka I grupa 2 podczas Ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrała razem 12 meczów na terenie Śremu, Środy Wielkopolskiej oraz Kamionek. Drużynami z którymi zespół Polonii się musiał zmierzyć to Avia Kamionki, Warta Śrem. Od listopada mali piłkarze trenują na sali CSIR, sali LO na ul. Kegla oraz boisku hokejowym przy ulicy Sportowej. Średnio w jednostkach treningowych brali udział wszyscy zawodnicy z zespołu. W rozgrywkach ligowych poszło chłopcom bardzo dobrze, mimo że wyniki nie zawsze to odzwierciedlały.

Drużyna Żaka Starszego 2 grupa liczy 12 zawodników (Jeremiasz Wesołowski, Bartosz Nyczak, Marcel Łuczak, Jędrzej Słomczyński, Mychajto Bakulin, Adam Peiner, Kamil Rosiak, Szymon Dydymski, Kacper Pauter, Jakub Ciesielski, Krzysztof Kiciński oraz Krzysztof Kaźmierczak)

Średnia frekwencja obecności w tym sezonie na jednostkach treningowych to 90%.

Zespół w grudniu 2019 ma zaplanowany  sparing z Wartą Śrem 2011.

Podczas treningów zawodnicy dużo pracują nad przyjęciem piłki, podaniami, prowadzeniem piłki, podbiciem wewnętrznym, podbiciem zewnętrznym.

Młodzi piłkarze w tym sezonie zrobili ogromny postęp, w każdy dzień treningowy widać progres każdego z zawodników. Mimo tego że grupa na początku nie miała dużych umiejętności, powoli się rozwijają. Chłopcy idą w dobrym kierunku aby każdy dzień treningowy był jeszcze lepszy.

Najnowsze aktualności

 • 13.08.2020

  Rezerwy grają dalej

  W środę 12 sierpnia rezerwy Polonii zmierzyły się w I rundzie Totolotek Pucharu Polski z zespołem z Manieczek. Przed meczem poloniści zdawali sobie sprawę, że czeka ich bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem mecze sparingowe naszych rywali i ich pewnie wygrany 4: 0 mecz w rundzie wstępnej PP z Lasem Puszczykowo na to wskazywały.

 • 11.08.2020

  Porażka z Victorią (2005)

  W sobotę 09.08 zespół juniorów młodszych Polonii Środa mierzył się na wyjeździe z Victorią Września. Oprócz przeciwników przyszło się naszemu zespołowi mierzyć także z gorącym powietrzem.

 • 11.08.2020

  Gry kontrolne w Śremie (2012)

  W piątek 7 sierpnia zawodnicy z rocznika 2012 wybrali się do Śremu, gdzie rozegrali gry kontrolne z zespołem Warty Śrem.

 • 11.08.2020

  Drugie miejsce w Racocie (2006)

  W niedzielę 9 sierpnia zawodnicy z rocznika 2006 naszego klubu wzięli udział w turnieju w Racocie o Złotą Podkowę. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na trzech dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.

 • 10.08.2020

  Czwórmecz orlików (2010)

  W niedzielę zespół orlików starszych Polonii Środa udał się do Konina na czwórmecz, w którym mierzył się z Olimpia Koło, Górnikiem Konin i Victoria Września.

 • 10.08.2020

  Remisowy mecz kobiet

  W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy ulicy Kosynierów zespół seniorek Polonii Środa Wielkopolska rozegrał ostatnią grę sparingową przed inauguracją rozgrywek I ligi kobiet.

 • 09.08.2020

  Udana inauguracja rezerw

  W upalną  sobotę 8 sierpnia druga drużyna  Polonii zainaugurowała rozgrywki w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku podejmowała Juranda Koziegłowy i choć wynik spotkania wygląda  całkiem okazale, to jednak w tych bardzo trudnych warunkach wcale nie tak łatwo dało się go osiągnąć

 • 06.08.2020

  Porażka z Liderem (2001/03)

  W środę drużyna juniorów starszych udała się na grę kontrolną do Zalasewa, gdzie zagrała o godz. 18.30 z Liderem Swarzędz.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.