OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

20.12.2018

Wygrany turniej w Lesznie (2011)

W niedzielę  16 grudnia  drużyna Żaków F2 rocznik 2011 wraz z trenerami Grzegorzem Burchackim  oraz Luisem Henriquezem udała  się  na silnie obsadzony turniej do Leszna Football Pro Tour Leszno.

W turnieju wystartowało 8 zespołów: AP Reissa Baranowo, AP Reissa Jarocin, AP Reissa Leszno, Korona Wschowa, Avia Kamionki, Warta Poznań, Miedź Legnica, Polonia Środa.

W fazie grupowej zespoły grały w systemie "każdy z każdym".

Po zakończeniu rozgrywek w fazie grupowej Nasz zespół  zajął  pierwsze miejsce w grupie uzyskując  następujące wyniki:

Polonia Środa – AP Reissa Baranowo 1:2

Polonia Środa - Korona Wschowa 11:0

Polonia Środa - Warta  Poznań 4:2

Polonia Środa – AP Reissa Jarocin 4:2

Polonia Środa - Avia Kamionki 9:0

Polonia Środa – AP Reissa Leszno 4:2

Polonia Środa - Miedź Legnica 2:2

Po fazie grupowej w meczu o finał Nasza drużyna  spotkała  się  ponownie z Wartą Poznań która w fazie grupowe zajęła czwarte miejsce. Po bardzo ciężkim meczu Nasz zespół  zwyciężył  2:1 i awansował  do finału.  W meczu o pierwsze miejsce zespół Nasz spotkał  się  z AP Reissa Jarocin.

W meczu tym Nasi zawodnicy pokazali ogromną wolę walki. Mimo iż w pewnym momencie poloniści przegrywali już 3:0 potrafili odmienić losy tego spotkania  i ostatecznie wygrać cały mecz 5:3.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Naszego zawodnika Jakuba Kruka. Najwięcej bramek dla Polonii zdobyli Jakub Kruk – 11 bramek i Adam Jankowski – 10 bramek. Był to piąty wygrany turniej w tym roku.

Warto dodać że dwaj zawodnicy z tego zespołu  Adam Jankowski oraz Jakub Kruk w sobotę  15 grudnia zagrali w zespole Lecha Poznań przeciwko drużynie Chrobry Głogów. Zebrali wiele pochlebnych  opinii na temat umiejętności  i poziomu gry. Z informacji jakie otrzymał trener Żaków od trenera Lecha byli najlepszymi zawodnikami meczu.

Zespół  w Jarocinie wystąpił  w następującym  składzie: Mikołaj Borczyk, Adam Jankowski, Jakub Kruk, Filip Majchrzak, Giovanni Henriquez, Oliwier Twardowski

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.