OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

03.08.2020

Wygrany sparing kobiet

Kiedy zespół seniorów Polonii Środa Wielkopolska szykował się do meczu inauguracyjnego rozgrywki III ligi z KS Sokół Kleczew seniorki naszego klubu ruszyły w podróż do Grodziska Wielkopolskiego by tam mierzyć się z miejscowym zespołem kobiet.

Równo o godz. 12.00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek i zaledwie 50 sekund po nim nasze dziewczyny objęły prowadzenie. Świetną akcją na prawym skrzydle popisała się Kasia Ciesiółka, która dograła piłkę do doskonale ustawionej w polu karnym Julki Mikołajczak. Szybko strzelona bramka podziałała na nas bardzo usypiająco i zaledwie 5 minut później było już 1:1. Ciężko było nam „złapać” własny rytm gry a przeciwniczki poczuły, że dobry wynik tego meczu jest cały czas sprawą otwartą. Poszły za ciosem i zdobyły kolejnego gola obejmując prowadzenie. Stracona bramka na 2:1 dopiero nas otrzeźwiła i mocno obudziła. Zaczęłyśmy grać to co było nakreślone przed meczem. Na rezultat nie trzeba było długo czekać, bo najpierw Paula Fronczak popisała się świetną akcją indywidualną po lewej stronie boiska i po mocnym strzale lewą nogą umieściła piłkę przy bliższym słupku bramki przeciwniczek a następnie bramka na 3:2 kiedy to Julka Mikołajczak wykonała bardzo dokładnie rzut  rożny a na piłkę idealnie nabiegła Ola Szukalska. Do przerwy wynik 3:2 dla nas. Po przerwie kontrolowałyśmy już całe spotkanie. Przeciwniczki starały się „złapać” z nami kontakt ale wszystkie ataki zostawały skutecznie rozbijane. My za to dorzuciliśmy kolejne trzy trafienia a ich autorkami były: Kasia Ciesiółka dwukrotnie i kolejny raz Ola Szukalska. Rewanż z zespołem z Grodziska Wielkopolskiego już za tydzień na boisku przy ulicy Kosynierów w Środzie Wielkopolskiej. Będzie się działo bo dziewczyny z Grodziska to naprawdę solidny i wymagający przeciwnik.

Bramki: Julia Mikołajczak x1, Paula Fronczak x1, Aleksandra Szukalska x2 , Katarzyna Ciesiółka x2

Skład: Mądra- Forszpaniak (Lewicka) Nowak Hyża Ratajczak- zawodniczka testowana Tomaszewska (Szukalska) - Fronaczak (Lehmann) Brzykcy (Miłoszyk) Ciesiółka - Mikołajczak

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.