OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

13.05.2019

Wygrana z Wartą (2008)

11 maja w sobotnie popołudnie orlik starszy 2008 rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie w swoich rozgrywkach. Mecz odbył się w Poznaniu z tamtejszą Wartą.

Od początku stroną dominującą i stwarzającą więcej sytuacji była drużyna gości. W 10 minucie za sprawą Adriana Wojciechowskiego Poloniści objęli prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.  W drugiej połowie poloniści potwierdzili swoją dominację w tym spotkaniu. Od razu po rozpoczęciu gry nasz zespół dołożył drugie trafienie za sprawą Patryka Karczewskiego, który wykazał się największym sprytem w polu karnym, posyłając mocny strzał do bramki. Dobrze grająca defensywa nie pozwalała Warciarzom na za dużo. Poloniści dołożyli jeszcze w tym meczu dwa trafienia, których autorami byli Kuba Jaśkowiak i Oliwier Pacholski.  Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla Polonii.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Jakub Pawlaczyk, Patryk Karczewski, Piotr Kamiński, Adrian Wojciechowski,  Wiktor Motyl, Jakub Jaśkowiak, Dawid Łopatka, Eryk Popis, Franciszek Wiczyński, Oliwier Pacholski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.