OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.08.2020

Wojciech Onsorge zawodnikiem Polonii Środa

Dziś zawodnikiem Polonii Środa został doświadczony obrońca Wojciech Onsorge który przychodzi do naszego klubu z Elany Toruń.

Wojciech ma 26 lat i jest wychowankiem KS 1920 Mosina. W klubie spod Poznania stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Stamtąd przeniósł się do Warty Poznań w której zadebiutował w seniorskiej piłce. Po za tymi dwoma klubami nowy nabytek naszego zespołu występował także w Elanie Toruń.

W sumie zawodnik ten ma na swoim koncie 17 spotkań na poziomie I ligi, 64 spotkania w drugiej lidze i 44 mecze na trzecioligowym froncie.

Wojciech Onsorge najczęściej występuje na pozycji środkowego obrońcy, ale może grać także jako defensywny pomocnik.

Nowi nabytek naszego Klubu tak komentował swoje przyjście do Polonii: - Częste rozmowy z Prezesem Polonii plus pewna dżentelmeńska umowa spowodowały że dziś jestem w Środzie Wielkopolskiej. Cieszę się że tu jestem. Nie chcę deklarować o co będziemy walczyć w nowym sezonie. Na pewno w każdym meczu będziemy dawać z siebie wszystko... Czy zadebiutuje już w środę w spotkaniu z KKS Kalisz? To tylko zależy od trenera.

Witamy w Polonii!

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.