OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.08.2009

Witamy na www.polonia-sroda.pl !!!

Miło nam poinformować, że od dzisiaj wszyscy sympatycy średzkiej piłki mogą korzystać z nowego portalu Polonii Środa !!! Strona jest kontynuacją działań podjętych w celu sprostania oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieje, że nowy portal będzie jeszcze lepszy.

Celem dokonanej zmiany jest dostarczenie kibicom naszego klubu jak najszerszego i najlepszego źródła informacji o sekcji piłki nożnej. Zarazem ulepszyliśmy stronę pod względem wizualnym, tak aby odpowiadała ona wymaganiom współczesnośći.

Portal zawiera wiele nowych rozwiązań takich jak: klub kibica, a także przedstawianie wszelkich nowych przedsięwzieć podejmowanych przez nasz klub. Wszystko to ma na celu jeszcze większe zaangażowanie miłośników średzkiej piłki  w działalność sekcji.

Nowa witryna będzie również dawała możliwość dzielenia się własnymi poglądami i swoim zdaniem na tematy piłki nożnej oraz działalności KS Polonia Środa. Zupełną nowością na naszej stronie będzie odrębne forum, na którym kibice sami będą decydować o podejmowanych tematach i sprawach. Dołączanie opinii i komentarzy ze względów organizacyjnych i technicznych stanie się możliwe w przyszłym tygodniu.

Obecnie strona jest na etapie uzupełniania informacji i danych o wszystkich drużynach sekcji piłki nożnej, dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Portal został stworzony z myślą o naszych kibicach- aby odpowiadał w jak największym stopniu ich oczekiwaniom. Dlatego jeżeli macie jakiekolwiek sugestie lub propozycje prosimy o kontakt: www.polonia.sroda@neostrada.pl

Najnowsze aktualności

 • 03.08.2020

  Ostatni sprawdzian na plus

  W sobotę 1 sierpnia drużyna rezerw Polonii zagrała swój ostatni test-mecz przed ligą. Tym razem na własnym boisku zmierzyli się  z bardzo wymagającym  Kłosem Zaniemyśl, z którym w zeszłym sezonie rywalizowali w jednej grupie klasy okręgowej.

 • 03.08.2020

  Wygrany sparing kobiet

  Kiedy zespół seniorów Polonii Środa Wielkopolska szykował się do meczu inauguracyjnego rozgrywki III ligi z KS Sokół Kleczew seniorki naszego klubu ruszyły w podróż do Grodziska Wielkopolskiego by tam mierzyć się z miejscowym zespołem kobiet.

 • 01.08.2020

  Makana nowym Partnerem

  #NowyPartner #Witamy #Makana

 • 29.07.2020

  Osiem bramek w Pogorzeli

  W poniedziałek 27 lipca drużyna rezerw Polonii rozegrała swój przedostatni sparing przed rozpoczynającą się  9 sierpnia ligą. Tym razem zmierzyli  się z  V ligowym  Lwem  Pogorzela na jego boisku.

 • 28.07.2020

  Porażka z Mieszkiem (2008)

  Swój pierwszy mecz sparingowy w nowym sezonie rozegrała pierwsza drużyna Młodzika z rocznika 2008.

 • 28.07.2020

  Startuje nowy sezon

  Już w sobotę 1 sierpnia piłkarze Polonii Środa zainaugurują rozgrywki ligowe sezonu 2020/21. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie Sokół Kleczew.

 • 27.07.2020

  Terminarz III ligi grupy 2

  Przed chwilą Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej sezonu 2020/21 III ligi grupy drugiej. W sumie odbędzie się 21 kolejek ligowych z czego cztery ostatnie zostaną rozegrane wiosną 2021 roku. Choć Pomorski Związek Piłki Nożnej zastrzega możliwość rozegrania ich jeszcze jesienią w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych.

 • 24.07.2020

  Transmisja z Kórnika

  Zapraszamy Was na transmisję meczu półfinałowego Wielkopolskiego Pucharu Polski w kórym Polonia Środa mierzyć się będzie z Kotwicą Kórnik. Początek naszej transmisji w sobotę 25 lipca o godzinie 15:50.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.