OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

30.06.2020

W środę ruszają przygotowania

1 lipca piłkarze Polonii Środa zakończą wakacyjną przerwę i rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w trzeciej lidze. Będzie to dziesiąta kampania polonistów w trzeciej lidze i trzecia pod wodzą trenera Krzysztofa Kapuścińskiego.

Pierwszy trening rozpocznie się badaniami w Centrum Aktywności. Po nich nasi piłkarze przeniosą się na Stadion Średzki i na boisku hokejowym zostanie przeprowadzony Beep Test. Na tym zakończą się pierwsze po przerwie zajęcia. W tym tygodniu poloniści będą trenować jeszcze w czwartek i piątek, a w sobotę rozegrają spotkanie kontrolne z Victorią Września.

Warto jeszcze zauważyć że ze względu na nietypowy charakter minionego sezonu nieco inaczej będzie wyglądał też okres przygotowawczy do nowej kampanii. Po za meczami towarzyskimi poloniści będą też toczyć bój w rozgrywkach Wielkopolskiego Pucharu Polski z poprzedniego sezonu. Na tą chwilę nasz zespół na pewno zagra z Victorią Września, Jarotą Jarocin, czy KS Opatówek. Reszta rywali będzie dopasowywana do ewentualnych kolejnych rund Pucharu Polski i planu dalszych przygotowań naszego zespołu.

Plan sparingów letnich:

1 lipca – start przygotowań

4 lipca – Victoria Września, Środa Wlkp., godzina 11:00

8 lipca – Jarota Jarocin, Jarocin, godzina 17:00

11 lipca – PP z KS Opatówek (godzina do ustalenia)

15 lipca – możliwy mecz towarzyski

18 lipca – kolejna runda PP

22 lipca - możliwy mecz towarzyski

25 lipca – Warta Gorzów u nas o 12:00 / lub kolejna runda PP

1/2 sierpień – start ligi

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.